Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Acheron #67182 üzenetére

    Tegnap megérkezett a G403 (G5 rev2 -t vált), most éppen ismerkedés és beállítás est van. Nagyon pozitív, hogy a kézméretemhez egyáltalán nem kicsi, sőt, a bal oldali első gomb épp a hüvelykujjam alá esik (ebből a szempontból pont jó, hogy kicsit rövidebb és alacsonyabb). Egymás mellé téve a G5 -el, méretre alig érzékelhető a különbség.
    Pár post -al korábban volt szó a domború és homorú gombokról - én nem érzem, hogy rosszabb lenne a homorú gomb, pontosan ugyanolyan szögben tudom rátenni az ujjaim, mint a "domború" G5 billentyűire. Itt viszont esély sincs a lecsúszásra (nem mintha a G5 gombjainál ez előfordult volna) Kisebb kéznél lehet kényelmetlen a fentebb írt probléma, de az én kézméretemben biztosan nem okoz gondot.
    Bár korábban sohasem néztem ilyesmit, most lemértem a korábbi egérrel a true sens távolságot cirka 10 cm re jött ki egy 360 fokos forduló (azt nem tudom, hogy ez jó vagy rossz, ennyi volt, ezt szoktam meg.) Ezt kb 800 DPI -vel sikerült reprodukálnom (nagyon jó, hogy választható fokozat számban, tetszőleges DPI értékek között választhatok)
    Egyelőre még elég szokatlan , nem pont oda mutat, ahova szánom (tegnap futottam vele egy rövid multit, érdekes volt, kicsit elgyepáltak :) ), de négy év beidegződését kell átprogramozni a kezemben, ehhez biztosan kell kis idő. Eddig nagyon pozitív. (Minőség OK, görgő picit sem kotyog, a G5 -höz szokott ujjamnak pedig a görgő kattintása sem tűnik keménynek (minden relatív, ugye) A + 10g súlyt egyelőre nem tettem bele - kipróbáltam, ha benne van, farnehéz lesz, emelésnél először az eleje emelkedik, a súly nélkül párhuzamos az asztallal. Eddig csak a puszta asztalon toltam, de ez az egér azt hiszem megérdemel egy padot (erre majd az egérpados topicban rákérdezek).
    Más.
    A párom kifejezetten munkához keres egeret, ami a lehetőségekhez képest a leg ergonomikusabb. Összegben annyi a kikötés, hogy ne legyen annyi, mint az én egerem (a G403 :DDD ). Plusz gombok nem igény. A keze átlag női kéz, 7,5 * 16cm, tenyeres fogással. Bár nem standard kérdés, de nem baj, ha az egér színes, csak ne legyen nagyon rikító. Valami nem hivalkodó, de nagyon minőségi szerkezet lehet a befutó.
    Tudom, kicsit elüt a topic fő sodrától, de megköszönöm, ha pár tippet tudtok adni, merre induljak el, hogy a legjobbat kapja ebben a kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák