Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz dobragab #35398 üzenetére

    Ebből az egy feltételből nem engedek. Még tíz évvel ezelőtt, mikor 400-as Logit használtam, már akkor utáltam, hogy nagyokat kellett rántani az egéren ahhoz, hogy oda és úgy forduljon a karakter ahova és ahogy én akarom. Mikor meglett a 3500-as, két nap után hallani sem akartam többé kissebb dpi-s egérről. Aztán miután bekerült a családba a 6-ezres, az majdem jobban passzolt hozzám, mint a régi, de mivel az nem saját, nem használtam sokat, nehogy hozzászokjak a jóhoz. Amúgy sincs sok helyem a billentyűzet mellett és jobban fekszik nekem a kis mozgatás, a 3500dpi pedig nekem lett kitalálva :) Csak tudom, mi áll nekem kézre, elég erős az, hogy meg akarod nekem mondani, mi a jó :U

    Nem csak játékban használom az egeret magas felbontáson, hanem mindenhol. Rámutatás, egérgyorsítás természetesen ki vannak kapcsolva, de sosem bíztam a szoftveres egérérzékeny állításban, valahogy olyan érzésem volt, hogy az csak ront, mintsem használ.
    Majd leméregetem, amiket írtál, de másfél hétig nem leszek otthon, így egyelőre ezt nem tudom megtenni, de lementem magamnak ezt a hsz-t, hogy el ne felejtsem!

    FHD-n játszok amúgy, viszont saccra egy teljes megfordulás (előttem üres kézzel legyezve mérve :DDD ) 4-6cm közt van.

    G100s nem tetszik, ahogy sok másik sem, fogásra sem és maga a forma sem sajnos. Ami a legközelebb áll hozzám, az a G302, csak ahogy utána néztem, nem nagyon találtam boltokban, csak a Logi oldalán 16-17körül. Be lehet máshonnan is szerezni?

    Patkány akkor kilőve, pedig kívülről bejövős :)

    Köszönöm a részletes választ!

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák