Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz eami #33750 üzenetére

    Apple Bluetooth egérrel van csak tapasztalatom. A logitech unifyingoshoz képest is gyatra. Az a fő gond, hogy Néha egyáltalán nem reagál, gondolom zavarja a többi eszköz zaja (ilyenkor egyébként a füles is berecseg, ha épp használom, szintén Bluetooth)
    A vevő egységes cucc egészen használható, azzal a gond csak az, hogy kicsit le van maradva, így mindig túlhúzom... Mint amikor jégen csúszol. A gond az, hogy szerintem nem mindig ugyanannyit késik, met akkor egy idő után megszoknám.
    A látványos felsülés egyébként a Bluetooth vs. vezetékes lenne, de köcsög módon valami gagyi Bluetooth és igazán jó vezetékesé :D

    Egy olyan "tesztet" tudnék csinálni, hogy három egyforma géphez és egyforma monitorhoz egy-egy technológiát használó egeret "kötök". Egymás alá teszem a 3 monitort. Az egereket egyforma CPI-re állítom. Rögzítem őket egy vonalzóhoz, szépen egy sorba. Aztán jöhet a taszigálás, húzgálás. Az egészet pedig venné egy kamera, ami tud jó sok fps-el rögzíteni. 1000 elég, nem?

    Na ilyen kamerám nincsen. Akinek van és van kedve tesztelni, az jelezzen egy szombat délelőttöt és egy cikket megér a dolog.

    [ Szerkesztve ]

  • dobragab

    addikt

    válasz eami #33750 üzenetére

    wireless vonalon általában alacsonyabb dpivel operálnak ami egy precíziós videó vágási / kép szerkesztési munkánál számíthat is akár.

    Szerintem nincs olyan ajánlott vezetékes egér, ami ne lenne üzemeltethető 400/800 dpi-n, és a Windows csúszka adta lehetőségektől most tekintsünk el.

    még az optikai vonallal is meg tudnék barátkozni,

    Látom, az összefoglaló megvolt. Egy jó optikai jobb, mint egy jó lézeres.
    (Sz@r példányok persze mindkét fajtából tömegével vannak.)
    Na ki is a laikus?

    amúgy most egy mx revolution egeret szeretnék lecserélni közel 8 év után.

    szerintem nyunyu tudna neki örülni ;)

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • Xero

    nagyúr

    válasz eami #33750 üzenetére

    Hétköznapi munkára 75%-ban vezeték nélküli megoldást használok, viszont játszom is. Közel 15 éve CS-al. Egy pillanat alatt érzem, ha valami wireless. Ott már annyira ráálltak az érzékszerveim, hogy tizednyi ingame sens különbséget is megérzek, nem hogy ekkora késleltetést.

Új hozzászólás Aktív témák