Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jookomak

    őstag

    válasz Synthwave #30791 üzenetére

    Főleg, hogy az egér sokkal objektívebben vizsgálható, mint egy autó. Van 3 tulajdonsága: kényelem (relatív), teljesítmény-pontosság, ezen nincs vita, és ár. Autó meg lehet S600 és mazda mx-5, vagy ford transit. Egérben nincs facebook típus, titkárnős, meg játékos. Van jó, meg rossz. Ez van mellettem a melóban: [link], nos, ez rossz. Kicsit drágább ugyan, de itt van az ms: [link], ez jó.

  • zack

    nagyúr

    válasz Synthwave #30791 üzenetére

    Nem is akarlak ismerni. A fórum nem ismerkedésre való.
    Egyébként te vagy az egyik ilyen ember. Szajkózod a magadét, de igazából azon amit én írtam még csak el sem gondolkodtál. Illetve de, az megragadt benned hogy nem értek hozzá, és hogy bizonyos dolgokra rossz szóösszetételt használok, amit már többször hangsúlyoztál. Bravó. Bár nem értem ennek hol állítottam az ellenkezőjét. Nem tudom hány éves vagy, hogy folyamatos önigazolásban szenvedsz, ezek mellett pedig a fölényeskedést sem veted meg. A kutya se kíváncsi rá milyen ligában és milyen klánnal toltad/tolod, ahogy arra sem mennyit keresel, és mire költesz. Én is leírhattam volna, de nem tettem. Elmondtam, hogy mit éreztem adott beállításokkal. Erre jött, hogy én nem érezhettem azt. Erre igazából nem is tudok mit írni. :B
    Az hogy a tápos topik lakóit véded, teljesen természetes, mert te is pont olyan vagy mint ők.
    Én már akkor 850W táppal toltam, amikor lehülyéztek mit akarok én azzal, mert sosem lesz rá szükség. Én erre azt mondtam, nem 2 évre veszek tápot. Most 5 éves a tápom, köszöni jól van, és a mai napig képes kiszolgálni egy CF rendszert. Csak hogy a számadatoknál maradjunk, 7950CF-el mértem 750W fogyasztást is játék alatt. Nem érdekel, hogy elméletben mi mennyit ehet, ennyit mért a fogyasztásmérő, innentől kezdve minden más bullshit. Azóta volt olyan, aki már többször is cserélt tápot, tehát lehet matekolni, ki az okos. Az agytrösztök, akik alul méretezett tápokat ajánlgatnak, vagy én, aki 5 éve cserélt tápot, és remélem, még 2-3 évig nem kell hozzányúlnom, és a tápcserékre fordított összeget másra költöm. Pl egérre.

    Nem azért írtam ide hogy ezen rugózzon itt bárki is hozzászólásokon és oldalakon keresztül, de persze ez várható volt, hogy meg kell védeni azt, amiben itt egy páran hisznek. Ezek szerint ez is egyfajta vallás, illetve hit. :B

    (#30793) jookomak

    Ha kukoricán térdepeltetnének, már akkor sem használnék ilyen egeret. Ettől te még használd egészséggel, ha neked ez a jó. De ne akard már letolni mások torkán, azért mert te ebben hiszel. Győzd majd meg azokat is, hogy rendeljenek külföldről, és vegyenek ilyet, akik G402/502-öt akarnak venni 19-26k között. Biztos menni fog. Elvégre wheel mouse 1.1a-ből tudnának venni helyette 5db-ot. :U Egyébként használtam ilyen egeret annó. Nem voltam elájulva tőle, biztos azért, mert nem értek hozzá, és nem tudom mi a jó.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák