Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz csibe1 #23256 üzenetére

    Mivel meg van támasztva a csuklóm, ezért nagy felbontás mellett is pontosan tudom irányítani, és nem szeretem métereket tologatni az egeret, mert sok óra használat után fárasztó. De akkor majd lejjebb veszem a dpi-t, és a vezérlőpultban meg feljebb a sebességet, ha tényleg jobb (én elég pontosnak érzem így is)

    @ng0ofy: igen, úgy fogom az egeret, mert úgy a legkényelmesebb nekem, de nem értem ettől miért kopik gyorsabban. Lehet hogy a többéves Diablózás(Diablo 2 és 3), ami inkább koptatja
    De akkor ezek szerint az is jó, ha maradok a Razer Imperator 2012-nél? (Az állítható gombok a hüvelykujjnál tetszenek, mert se a Roccat Kone-nál se a Copperhead-nél nem volt kényelmes mindkettők kezelni, mert a hátsó gombhoz nagyon be kellett hajlítanom a hüvelykujjam, mondjuk ritkán használom, de azért néha szoktam.)
    Igen, az a Pro Toolsos Copperhead, Az Imperator-nál elől vannak a gombok. (Szétszedtem és kitisztítottam, de kosz nélkül még annyira se kattint :D Viszont sajnos elég nehéz szétszedni a Copperheadhez képest)
    Még nem próbáltam Logitechet, mennyi garanciát adnak a kopásra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák