Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Glave

    csendes tag

    válasz frango13 #14730 üzenetére

    Hát kevés munkával biztos nem, ott kezdődik, hogy mit érdemes belerakni: G400 vagy Deathadder belsőt szerintem. Nyák teljesen más, lencséről nem találok képet, de szerintem az is szóval csak komoly farigcsával lehetséges szerintem.

    [oWn]f4te: RX250-ben ha jól emlékszem egy nyák van (pár hete pont emiatt néztem én is, de most az istenért sem találom a képeket) MX510-ben meg kettő és teljesen más az eleje ami a gombok miatt probléma szóval elég lehetetlennek tűnik, ezt is komoly farigcsával maximum.
    Azt is néztem, hogy az új G100-ba belemenne-e a G400 cucca, de ha sikerülne is (leküzdve ugyanazokat a problémákat mint az RX250-nel) a DPI gomb tuti nem működne mert a 5030 kis pici szenzor, lehet be sem férne a 3095 (anélkül, hogy a lencsét hátrébb vinnéd), de ez már olyan szint, hogy lehet könnyebb lenne saját nyákot tervezni bele :D és rápakolni a G400 cuccait (vagy MX510, nagyjából egy kutya), de hát ez sem egyszerű mutatvány. Megérné kipróbálni szerintem csak kérdés, hogy otthoni eszközökkel tudnánk-e olyan részletes nyákot készíteni, meg komoly forrasztó készlet is kéne mert nem sok a hely.
    Én most személy szerint egy Kinzuv1 + DA3G-n gondolkozom Omron switchekkel mert azt viszonylag könnyű megcsinálni mások tapasztalatai alapján. Kaptam egy Kinzut erre eladtam most pont jól jönne, de ebay-ről 5000Ft ingyen szállítással a Bulk verzió.

    Glave

Új hozzászólás Aktív témák