Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!
    Tudna valaki ajánlani minőségi, de HALK billentyűzetet? Modecom Volcano Hammer van, én imádom, az asszony utálja... Így kompromisszumként veszek másikat... :DDD
    Előre is köszönöm! :R

    1.Mekkora összeget szánsz rá? 20k alatt jó lenne megúszni
    2.Használt szóba jöhet? Nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Modecom Volcano Hammer - túl hangos
    4.Mire használnád a billentyűzetet? Általános, nagyon ritkán esetleg játék
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.) Alapvetően mechanikusat szeretnék, de nem tudom létezik-e halk belőle.
    6.Van konkrét modell ami tetszik? Nincs
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.) ISO
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb) Kell numpad
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.) Világítás mindenképpen legyen, többi nem fontos

    [ Szerkesztve ]

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Mephike #71850 üzenetére

    Kompromisszumkész vagyok... Őszintén szólva nem nagyon követem a piacot, kb. 5 éve vettem a Hammert, azzal maradéktalanul meg vagyok elégedve (igaz, már akkor is ár/érték bajnok volt 11k-ért...). Csak hát ugye az hangos... Az asszony meg a másik szobában is hallja, 2 zárt ajtón túl... És hát nem jó ötlet bőszíteni... :DDD

    Milyen lehetőségeim vannak?

    1. Létezik mechanikus és valóban halk egyáltalán? Példát esetleg tudnál írni (ártól függetlenül)?
    2. Ha elengedem a mechanikusat, 20k körül mit ajánlanál, ami halk, de nem teljesen "teszkós" (gagyi)?

    Köszönöm! :R

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Mephike #71852 üzenetére

    Kumara van ismerősnek, szerintem az gagyibb, mint a Modecom és ugyanolyan hangos... Varmilo-ból ezzel szemeztem (tesztek alapján), de 60k+ egy billentyűzetért... Ducky-t nem ismerem, de ránézek. Az tiszta sor, hogy a minőséget meg kell fizetni, de mivel számomra a bill.zet nem képvisel nagy értéket (nem gépelek sokat és szinte sosem játszom), teljesen általános felhasználásra kell, így nem szívesen költenék rá nagyobb összeget... Szimplán csak megtetszett a mechanikus vonal... És azért jó lenne egy teszkós szint fölé menni minőségben...

    De ha eltekintünk a mechanikus modellektől, akkor sincs semmi, ami halk és használható lenne 20k alatt? :(

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák