Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Destr4ct

    aktív tag

    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani világítós billentyűzetet?
    Rokon számára lenne, a minőség kb. mindegy. Egyujjas "gépelés" fog történni rajta. A lényeg, hogy lehessen látni a billentyűket sötétben.
    Minél olcsóbb annál jobb, a keret 5-6k.
    Köszönöm.

    What can change the nature of a man?

  • Destr4ct

    aktív tag

    Sziasztok!
    A Hama uRage Illuminated billentyűzeten milyen módon lehet a világítást kapcsolgatni?
    Illetve az lenne a kérdésem, hogy Linux alatt van-e valakinek tapasztalata vele? Működik a világítás?

    What can change the nature of a man?

  • Destr4ct

    aktív tag

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    30-40k
    2.Használt szóba jöhet?
    Inkább újat szeretnék.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Évek óta Cougar 200K-kat használok itteni ajánló alapján. Munkahelyen és otthon is 1-1-et. Az egyik minőségével voltak gondok. A hamar lekopott billentyűk miatt vittem szervízeltetni. Egy törött gombbal kaptam vissza, ami 1-2 nyomkodás után kijött. Második kör után ezt javították, helyette eltörtek egy másik gombot is, ami már csak többszöri nyomkodás után jön le a helyéről. Nincs kedvem tovább szórakozni a szervízeltetéssel.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Programozás, általános használat.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mechanikus. És azt hiszem, hogy a brown switch lenne alkalmas nekem.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Nincs
    7.Milyen kiosztást szeretnél?
    Preferálnám az ISO-t, világéletemben ilyet használtam. Nem szeretném a lapos entert...
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?
    100%
    9.Extra igények
    Világítást feltétlenül szeretnék. Legalább egyszínű de változtatható, mint a Cougar 200K. De nem mondok nemet a full RGB, billentyűként vezérelhető világításra sem. Más igényem nem igazán van.

    What can change the nature of a man?

  • Destr4ct

    aktív tag

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    kb. 25-30k
    2.Használt szóba jöhet?
    Inkább újat szeretnék.
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Évek óta Cougar 200K-kat használok itteni ajánló alapján. Munkahelyen és otthon is 1-1-et. Az egyik minőségével voltak gondok. A hamar lekopott billentyűk miatt vittem szervízeltetni. Egy törött gombbal kaptam vissza, ami 1-2 nyomkodás után kijött. Második kör után ezt javították, helyette eltörtek egy másik gombot is, ami már csak többszöri nyomkodás után jön le a helyéről. Nincs kedvem tovább szórakozni a szervízeltetéssel.
    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Programozás.
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mechanikus, brown switch.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Nincs
    7.Milyen kiosztást szeretnél?
    ISO
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?
    TKL
    9.Extra igények
    Világítás jó ha van, de nem szeretnék gémer design-os billentyűzetet.

    What can change the nature of a man?

Új hozzászólás Aktív témák