Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz harrie #56717 üzenetére

    Ilyen kiosztást legfeljebb belépő szintű noname kínaiban fogsz találni (ami tipikusan kék kapcsolót jelent súlyosbítva jól visszhangzó házzal), mert se nem ISO, se nem ANSI és "hivatalos" elnevezése sincsen. ANSISO néven hivatkoznak rá többen, néhányan US ISO alatt ezt értik.

    Csandi: ha Leopold lesz, akkor PD végű legyen a kupakok miatt. Valaha a Varmilo volt a Leopold kínai gyártója, aztán úgy kitanulták az ipart, hogy a Leopold visszavitte Koreába a gyártást, a Varmilo pedig felnőtt mellé.

    Az MX Keys szerintem jó döntés lesz, ha bejön az ollós kialakítás, de ahogyan nézem az árakat, inkább külföldről vedd meg, mert 99 euró nálam az áfakülönbséget hozzáadva sem 51e forintot ér ...

    Őszíntén egyébként megvagyok elégedve a Huntsman TE kupakjaival, (annyira, hogy fehérben is vettem a razertől belőle :D) de kipróbálnék azért egy Leopoldot.
    Én arra tippelnék, hogy ugyanaz az OEM partner (Tai-Hao vagy más) gyártja ezeket a doubleshot PBT darabokat a Razernek, Corsairnek és Duckynak, ezért hasonló a minőség és a kialakítás. Mivel világításhoz készültek, ezért muszáj vékonyabbnak lenniük, hogy valamennyi fény átjusson az áttetsző rétegen. A minőségi kupak szerintem itt kezdődik, ami ettől felfelé van, az már inkább a profilról és színekről szól, mint a minőségi különbségről.

    Egyébként ez a custom piac ártorzulása nem csak itt van jelen, én például pár évig foglalkoztam ritka designer ruhák bolti áron beszerzésével és sokszoros áron való eladásával, ott is ugyanez figyelhető meg
    Óráknál is, cipőknél is és mindenhol máshol, ahol limitált a kínálat, a kereslet pedig nemhogy eleve nagy, hanem folyamatosan nő.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák