Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Molydeus #67834 üzenetére

    A 65%-os elképzelésem meg próbára teszi majd a Planck, úgy tippelem.
    Egy 65%-os billentyűzetben és egy 4×12-es ortolineárisban szinte semmi közös nincsen. Az előbbinél az alfanumerikus részt egy nagyobbhoz képest változatlanul megkapod, csak a kiegészítő billentyűk kerülnek rétegre, magyar kiosztással könnyű használni, az utóbbinál alfanumerikus billentyűk is rétegre kerülnek, a módosítók és fontosabb billentyűk más helyen lesznek kényelmesek, magyar kiosztással az AltGr-rel elérhető billentyűket még nagyobb macera lesz elérni vagy a Unicode használata jelent majd macerát.

    Egyelőre kivárásra játszom, hátha a Gateron kihozza a Silent Red Pro-t. :D
    Bármikor elérheted ezt a stem cseréjével.

    Viszont, magamat ismerve a lubinggal rengeteg időt elszúrnék és kicsit tartok tőle, hogy a Gateronok PC teteje nem szereti se a ki-, se a szétszedést.
    Amíg nincsen meg a rutin, addig sokáig tart, ezt meg tudom erősíteni. És igen, a PC felsőrész nem szereti a szétszedést, hangra sem túl jó, cserébe ezen jut át a legtöbb fény.

    A Durock Dolphin felmerült a 40%-oshoz, de valószínűleg rugócserével. Nekem gépeléshez is jó a 45g, 60 körüli már sok.
    A Durocknál a 60g körüli érték a bottom outhoz tartozik, míg a 45g az érzékelésre vonatkozik.

    ------------
    [link]
    ha valaki olcsón és egyszerűen szeretne ortolineáris tapasztalatot szerezni, csak egy 60%-os tray mount ház kell hozzá

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák