Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Dzsekó #49185 üzenetére

    Szeretnék venni magyar kiosztású Fujitsu KB900 billentyűzetet

    Hajaj, évekig hajtogattam ugyanezt a KB521-gyel kapcsolatban, amikor anyámnak kergettem fehér magyar billzetet.

    Aztán amikor végre be sikerült szerezni, jött a pofáraesés, hogy mekkora használhatatlan trágyadomb.
    Szerintem az első háromban lesz, amikor végre nekiállok selejtezni az évek alatt felhalmozódott billzetnek látszó tárgyaimat. (mínusztech napelemes ajtótámasza esélyes még a top3-ba, többi lomot nehéz rangsorolni.)

    Lassan nem férek el a több köbméternyi billzetalkatrésztől...

    Egyáltalán a Fujitsunak van használható billlzete?
    Itt a topikban előfordult már pár modern KB800/810 vélemény, miszerint gyorsan öregszenek.

    Régen (20+ éve) volt pár értelmesebb dome with sliderük, de nekem a második-harmadik generációs FKB8720 már nem tetszett.

    Oké, idéntől ők lettek a Topre amerikai disztribútorai, ami azzal járt, hogy a nem túl acélos minőségű Realforce RGB-t átnevezték Realforce 2 RGB-re, és a korábbinál razemínusztechalmásan másfélszer akkora árcímkét írtak rá, hátha több zsét sikerül lenyírni a birkákról.

    Nyilván ez a húzás sem emelt a Fujitsu, mint billzetgyártó elismertségén. :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák