Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Domonkos #37576 üzenetére

    Nekem ma érkezett meg az X-Falcon Z-88 Kínából, valóban jó kattogós a kék Outemu, mondjuk hozzátenném, hogy nekem tetszik a hangja (úgy néz ki én ilyen perverz vagyok) és nagyon jó érzés rajta gépelni.

    Nem tudom a család többi tagja mennyire lesz vevő rá, lehet miattuk minimum O-ringezni kell majd. Outemu kékre milyen vastagságú O-ring lenne ajánlott, 1,5 vagy 2 mm?

    Valamint álljon itt egy rövid kis leírás erről az X-Falcon / Mechanical Eagle Z-88-ról:
    - 105 gombos német ISO kiosztás (németre fordított vezérlőgombokkal!!! Strg, Druck, Rollen... nekem nagyon tetszik!)
    - rendes mezei betűstílus (nem a szokásos kínai gémer font van rajta)
    - doubleshot ABS kupakok
    - cserélhető kapcsolók és USB kábel.
    - kábelvezető csatorna a billentyűzet alján az elég masszív USB kábelnek.
    - minimalista dizájn (szögletes, sima fém fedlapja van, nincs semmi csicsa, leginkább egy Masterkeys-re hasonlít így képek alapján)
    - mittudomén hányszínű programozható LED-es háttérvilágítás, de szerencsére beállítható statikus egyszínüre, amit kikapcsolás után is megjegyez.
    - Van sima fehér háttérvilágítás.
    - 5 szintben lehet állítani a világitás erősségét és ki is kapcsolható. A gombok feliratai kikapcsolt világítás mellett is látszanak.

    48$(13.500 HUF) volt aliexpress-ről, szerintem ennyit simán megért.
    Adtak hozzá 5 extra kék kapcsolót, kupak és kapcsoló kihúzó szerszámot, és (érthető!) angol nyelvű használati utasítást. Nagyon kulturált termék benyomását kelti, úgy néz ki a kínaiak kezdenek ráérezni hogyan kell terméket és nem csak árút szállítani. Például az USB kábelen tépőzáras kábelkötegelő van, mint a notebookok töltőkábelein... tudom apróság, de mégis jóval igényesebb, mint az általánosan elterjedt műanyag kábelösszefogó.

    (#37580) Domonkos
    Ezt én is tanusítom. Ha pont a csuklót támasztja alá az ember akkor az kicsit elzárja a vérkeringést. Legalábbis én így éreztem.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák