Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz 8th #86390 üzenetére

    Hehe, régi Swift-re gondoltam. Messze nem a 2005-ösre. : )
    Egyébként kikanyarodásnál nem a 0-100 számít. Sok múlik az áttételezésen is stb...
    Amúgy ha már itt tartunk, kikanyarodásnál akár az a 0,2 másodperc is számíthat ha kötekedni akarnék. ;]
    De nem akarok, de tényleg nem a 2005-ös Swiftről beszéltem. Azért az már más kategória. Azon még én is elgondolkodtam egy igen rövid ideig.

    És igen, sajnos az 1.8-as Mondi csak 125 lovas. De ez leginkább az eladók hibája. Mivel én eredetileg 2.0-es 146 lovasat akartam. Csak abból nem volt egy épkézláb darab akkoriban. =/ Így nagy nehezen kiegyeztem az 1.8-assal. De amúgy igen, ez egy fájó pont nekem...

    @Declare:

    Múltkor megnéztem az a Lupo-t és egész kellemesnek tűnt. Kívül-belül. Inkább az, mint egy régi(!) Swift.
    De mint mondtam, városozni szerintem is jó egy kisautó.
    És továbbra sem a kevesebb fogyasztás keresésével van bajom, hanem azzal a túlzással mi már itt ment a fórumon... Már nem is tudom ki volt, VR6-os motornál hogy az mennyit fogyaszt? Hát nem tudom. Ez olyan, mintha elmennék a Gundelbe ebédelni és azt nézném melyik a legolcsóbb tészta...
    Szóval na én már csak kicsit túlzónak találtam ezt a fogyasztásmizériát ilyen évi 7-8-10k km-es futások mellett.
    Mert ha én is mennék évi 30-40k km-t akkor biztos dízelt veszek. Azon már tényleg lehet érdemben sok százezret spórolni évente, amiből a magasabb szervizköltséget kilehetne spórolni. Főleg, hogy a dízelnek az alacsony fordulaton leadott nagyobb nyomatéka igencsak kedvemre lenne. :)

Új hozzászólás Aktív témák