Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mágus2

    Közösségépítő

    válasz harry #31611 üzenetére

    Ez mindenkinél gondot okoz, nem csak a kezdő vásárlónál. Egyetlen dologgal lehet kiküszübölni, ha teljesen töviről hegyire ismersz egy adott típust, akkor mindegy mennyit futott, tudni fogod jó vétel-e. (És még így is bele lehet nyúlni a tutiba) :Y

  • tresh

    addikt

    válasz harry #31611 üzenetére

    Azért a futás teljesítményt nem a km-óra fogja elárulni...és nem abból kell kiindulni az hova lett tekerve stb..hanem az hogy ha egy autó sokat futott akkor az meglátszik a belterén pl ülések kormány stb.. pl csak példa a HA-n látható sok 1.9tdi 150xxx km rel de az ülés rommá ülve a váltószoknya már kikopva kormányon meg a sufni tuningos gumikábellel körbe tekert bőrdarab és így tovább.. attól függetlenül hogy én tényleg kifogtam ameganom 14 évesen 83ezer km re az azért volt mert kinti 3ik autó volt...de nem azért vettem meg ,hanem mert láttam hogy ennyi pénzért jobbat úgy se kapok viszont az állapotán látszott hogy vállalható és teszem hozzá ha nem viszik el előlem a 80-as 1.9tdi audit amibe 250ezer km volt akkor már rég abba ülnék,csak én buta fejemmel elkéstem róla:) Tehát a lényeg állapotot veszel nem azt mondom hogy nem számít a km meg a szervizkönyv de mindenki tudja hogy órát oda tekergetem ahova akarom és szervizkönyvet meg úgy írók ahogy szeretnék :U

    Ha meg van az elképzelés mit szeretnél mennyi a keret akkor abból kell a legjobbat kihozni és egy szakit vigyél magaddal aki tényleg tudja mit kell nézni ill még annyi hogy használt autóból olyat nem fogsz venni amire nem kell költeni így szerintem ez is egy nézőpont mennyiért lehet rendbe rakni a gépet :))

    [ Szerkesztve ]

  • Zewa

    senior tag

    válasz harry #31611 üzenetére

    Takard le a km óra állás, hagyd figyelmen kívül!
    Ami autó korrektnek tűnik nézd meg személyesen is, ha azon a rostán is átmegy akkor szakszerű átvizsgálás ha komoly gond nincs akkor megvétel.

    Szomszéd kiscsaj C3-as Shitroenét soha a büdös életbe nem venném meg pedig van benne 70e km. Parkolni nem tud, sok gáz, sok kuplungos indulás, váltási nehézségek és mindemellett évente megtöri egyszer 1-2-3elem erejéig. :DDD
    Vaterja egy Xanitával jár, ca 300e km de patika állapot. Azt megvenném bármikor. :B

    "Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Új hozzászólás Aktív témák