Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz No-kia #1696 üzenetére

    Sokan rettegnek, mert ezek régiek. Pedig nagyon sokszor semmi új nincs a mostaniakban :(
    Anno is volt klíma, szervó, meg ABS és mindenféle pöcskiverő...a használat miatt elkopó dolgokat mindben cserélni kell..lengéscsillapítót,stb.A légzsák talán az egyetlen, ami nem volt minden napos és elég ritka. Ha vásárol valaki, akkor nézze meg, hogy mit vesz, ez nincs másképp egyik évjáratnál sem(műszaki állapot, esetleges törés, stb) Amiatt is nyugodtabb vagyok, hogy az enyémbe a motor és a váltó csere sem gond. A mostaniakban meg csak a ránézés is komoly pénz..Nem kell, rendben vannak. De kellhet majd.
    A tv-ben meg naponta látom: a mostani kocsi használati darab, amiket cserélgetnek x év után, a régi meg felújítandó használati darab, aminek múltja van és 10, 20 vagy akármennyi év jövője. Megveszik a kocsit, aztán 5 év múlva meg már azt nézik, mit vegyenek helyette. Sokkal többért, mint amennyiből a meglévőt tarthatnák. Emiatt már sokszor vakartam a fejem... :F Cserélném az enyémet, persze...egy ugyanilyenre, amiben minden dolog megvan, ami ebből hiányzik. Van belőlük. Vagy majd ezt építem át és veszek hozzá egy donort. Az lenne az igazi :D
    Majd egyszer.
    Üdv!
    Leállok az offokkal, a régi kocsiknak kis hazánkban úgysincs nagy kultúrája, csak ócskavasként tekint rá az emberek nagy többsége..holott ha így haladunk, az üzemanyag árak meg a járulékos költségek miatt az lesz a 80%-uk, évjárattól függetlenül :O :W

Új hozzászólás Aktív témák