Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz tboy93 #163590 üzenetére

    Nem csak a boyracer-ség. Presztízse már nincs, ami van helyette az a wannabe béemvéscsávó imidzs. Sajnos túl sokan verik a vastag lánccal körbefuttatott mellüket a széthajtott 320d-jükre. Maga a típus pedig piszok jó, de emiatt nekem akkor sem kéne, ha ingyen adnák (na jó, talán egy 330i vagy 335i beférne a garázsba, de azokért már pénzt is adnék :B ).

    Mikor a keresett típusok listáját szűkítettem magamnak, akkor szintén felmerült az Accord. Viszont sajnos akárhány fórumba mentem érdeklődni, úgy tele volt boyracer hülyegyerekekkel, hogy nem hittem a szememnek. Egy Accord-ról azért mégis azt gondolná az ember, hogy felnőttebb autó, de nem. Itt PH-n egész jó még a helyzet szerencsére :D

    ...Aztán így jutottam szépen lassan a Volvo S60 és társai felé, de ezt már többször leírtam ide :)

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

  • Xero

    nagyúr

    válasz tboy93 #163590 üzenetére

    2-2.5M-ért simán találsz 320i-330i touringot (sőt még coupe-ot is) rommá extrázva jó állapotban 2005-ből (2005-ös 320d-t hajtok). Szeretik csipegetni az olajat, és ezekben is van kettős tömegű, de azon kívül bomba biztosak. Érdemes FB csoportokat lesni ha erre adnád a fejedet, ott pörögnek az említésre méltó példányok, ha nem akarsz túl sokat szopni a keresgéléssel. Én ezt a saját káromon tanultam meg utólag.

    Az imidzs pedig olyan dolog, hogy magadnak veszel autót vagy másoknak?

    Viszont teszem hozzá, hogy az Accord sokkal tágasabb és sokkal jobban pakolható, ez tény. A bubarunak pedig különcebb a hangja és bolondbiztosabb a hajtáslánca.

    Én pl azért döntöttem egy gyors e46 vásárlás mellett, mert ezzel van tele a piac, ebből van választék. Alkatrész árak sincsenek az egekben. Első hátsó tárcsák, betétek, kopásjelzők (ate), első hátsó lengéscsillapítók (sachs) és toronycsapágyak kijöttek 160e-ből, ami röhejesen olcsó.

Új hozzászólás Aktív témák