Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hobizoli #156460 üzenetére

    Nem nézek én semmilyen FB csoportot :B Néha egy Vekerdy Tamás cikket vagy hatalomkritikus írást megolvasok és bélájkolok , de az egyetlen vag csoportkötődésem az volt amikor el akartam adni a felnit csak nem kellett senkinek. Kár h nem mutatja a vw adok veszek csoortban mikor jártam utoljára ;)

    Ne tuningról beszélgessünk, hanem egyszerű napi használatról. Benne van a köztudatban - hogy miért és hogy , teljesen más történet - h náczi vágen akkor jó és bírja. Erre gyk minden márka rácáfolt már az ilyen megítélésekre. Felesleges és értelmetlen sztereotípiák ellen hadakozni, különösen keresztes hadjáratot folytatni - ahogy te teszed.
    Senki soha egy szóval nem mondta hogy nem volt hibás a lánc. Ahogy a mazdánál sem hogy nincs model amit alulterveztek olajilag pl. Most kiderült h a japánok hazudtak az acél minőségét tekintve. De lehet folytatni minden nációval és gyártmánnyal.
    Az meg hogy ki mit mókol a kocsival ne legyen már alapja semmi általánosításnak. Mindenki csináljon azt amit akar, a kocsijával :K
    Összehasonlítod a golf III-t meg a 147-t? Ízlésről Úriember nem vitázik (nekem spec a golf jobban tetszik, pedig vezettem 1.6 ts 147-st is) de nehogy az legyen már az alapja bármilyen előítéletnek, hogy jaj kurblis! Nem gondolom én sem h összeegyeztethető egy bármilyen high level brand-del a kurblis ablak , de na: ízlések és pofonok.

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

  • 8th

    addikt

    válasz hobizoli #156460 üzenetére

    "a dizel tuning csoportot asszem Te is nezed a FB-n, hat ami ott megy az se normalis"

    Roppant jól szoktam szórakozni esténként amikor átfutom a napi termést. :P

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák