Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz tresh #144625 üzenetére

    Am halkan megsúgom Mágus első kérdés mindig ha CR van szó hogy mi a motorkód mert abból se mindegyik ajánlott pl az első genesek PD-re vannak építve aminek szar az olajpumpa tengelye..
    Na de ezaz, hogy pont nem a CR rendszerrel van a gond hanem a regi blokkal(illetve a hozza tartozo segedberendezesekkel.)

    -Szerk-
    En nem is tudnek olyan gyartot mondani akinek tenyleg komoly gondja volt a CR befecskendezessel.
    Erzekenyebbek? Igen. Viszont ha normalisan van szervizelve es jo minosegu az uzemanyag akkor nincs veluk gond.

    [ Szerkesztve ]

  • Declare

    őstag

    válasz tresh #144625 üzenetére

    Latom a tervezö csapat tagja voltal :)

    "Nem azt mondtam hogy új korább nem lesz jó, 3-4 évig tuti nem lesz semmi vele. " SZoval akkor ha valaki 4 evre keres, nyugodt szivvel vegyen, mert 100%, hogy semmi nem lesz. Viszont szamitasaid szerint olyan 4,5 eves kora körül kezdödnek a bajok? Szoval 4,5 evre meg eppen vallalhato? 5 re mar nem? 6-ik ev bonto?

    "De a motor fizikai paraméterei végett nem fogja azt tudni hogy 300ezret elfusson komolyabb hiba nélkül. "

    Ha evi 5 ezret megy vele az ember? Gondolom akkor a tesztjeid es szamitasaid alapjan meghatarozott 4,5 eves koratol 20-25k km futas ellenere is sz@r lesz ugye? 6 evesen 30k val meg akkor is bonto?

    "Az első genes TSi-k pont jó példák voltak azok is hullottak szép számmal"

    Linkeled a hullott autokat? Nekünk is van a csaladban ilyen es azon kivül, hogy 60-70k km alatt cserelni kellett a lancot mas baja nincs. Ugy hogy javareszt varosban 1-2 km re van hasznalva, inditgatva....azota ezt is orvosoltak. Szoval hullasrol szo nincs. Beteg konstrukcio, mint mondjuk a skoda 1.2 tsi je, olyan van, meg lesz is mindig. Volt ilyen a passatnak is az 1-2 generacioval ezelötti dizele eszi az olajat mint az allat....2.0tdi motor....mikor konstrukcio a 2.0 tdi? :) hibas konstrukciok vannak, meg mindig lesznek is. Ugyanakkor egy teljes motorcsaladot latatlanba leirni, azert mert uj, huuu akkor tuti sz@r....mert szerintem az....ez szerintem teljesen ertelmetlen.

    Na de remelem atment mit akartam a kis ironikus irasommal mondani :) ne itelkezzünk es keltsünk panikot elöre....plane, hogy egy 1.0 ecoboostot nem evi 60k km re vesznek. Ezek kis varosi autok....lehet elöbb szetrohad a kasztni, mint elerje a 300k kmt....meg az is lehet, hogy 10 ev mulva nem lehet benzint tankolni.... :)

    Peace :R :)

Új hozzászólás Aktív témák