Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xEon1337

    őstag

    válasz kalmanchris #144184 üzenetére

    Lehet, hogy élesen és túl őszintén fogalmazok, de a trollkodást kikérem magamnak. :DDD

    Nem nézek le senkit az autója vagy a külseje miatt, mert lehet, hogy van a bankszámláján 100 millió forint, esetleg sokkal példásabban neveli a családját, mint amit én csak elképzelni tudok, csak egyszerűen nincs igénye a minőségre, ezért jár szakadt göncökben. Amúgy is, a kis C30-am mindennek számít, csak drága járműnek nem itt Győr környékén. :)

    Az egész abból indult ki, hogy pár százezer forintért SZERINTEM nem szabad autót venni, aztán innen eljutottunk oda, ahova.. Jelentősen túlmutat a topikon a gazdasági és társadalmi okok kivesézése, de abban talán egyetértés van, hogy aki nem teheti meg, az ne akarja, kész. Ez minden, csak nem sznobizmus. :)

    Ja igen, még ami eszembe jutott: bárhol, ahol előkerül a neten egy általánosan elfogadott tény, például, hogy egy bizonyos motorcsalád konstrukciós hibáktól szenved vagy csak a szokásos dízel téma, megjönnek nagyon gyorsan azok az emberek, akiknek elment olajcsere nélkül 500.000 kilométert meg akinek 1 millió fölött sem kormol a "tédéí", csak mögötte be kell kapcsoljam a reflektort, hogy észrevegye magát és ne padlózza szerencsétlent. :U
    Ugyan így vannak olyanok is, akiknek csak olaj és szűrőcsere kell az ezer éves, gombokért vett gépébe és akkor le vagyok hülyézve, mert szeretem a komfortot. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Less but better" - Dieter Rams

Új hozzászólás Aktív témák