Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz runner 125 #113161 üzenetére

    Kicsit elbizonytalanodtam igazabol. Marmint ez a dupla rugotöres ami volt (256ezer ugy hogy en csereltem ki), akkor fektarcsak, betetek, egy feknyerek csere az is volt majd 200ezer es akkor meg nem is eredeti volvo tarcsakat vettem, + svedek is egyre jobban emelik az adot a regi dizelekre most mar evi 160ezret fizetek na meg elöröl kezdek valami zakatolast hallani szerintem valami szilent faradhatott el mivel lengescsillapitok is ujak azok nem lehetnek. Szoval igy kezdem azt hinni nem eppen az en penztarcamnak valo. Motorikusan eddig semmi hiba kop kop kop, csak az a kis olaj szivargas bal oldalt (szemben allok a motorral) olajbeöntö alatt van egy kis kar es ott. De allitolag annak a tömitesnek a cserje sem olcso mulatsag. Szoval ezert gondolkodom valami masba, olcsobba (tudom automata tud draga is lenni) de ezert kerdeztem itt hogy hatha tudtok valami jol kiforrot rendszert. olcsobb alkatreszekkel, fentartasi összegekkel. persze tudom hogy lejebb kell adnom a kenyelemböl ez nem vitás. (mert abban a V70 nagyon ott van)

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák