Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz t1 #526 üzenetére

    Németországban készült személygépkocsi, helyváltoztatásra használatos ;]

  • _seth_

    veterán

    válasz t1 #526 üzenetére

    Mit szeretnél tudni? Nekem ilyenem van: [link]

    Amikor megvettem egy ''kicsivel'' másabbul nézett ki de mint első autómat már akkor is szépnek láttam :D

    Olyat keress ami nincs szétrohadva! Nem egyszerű de van ilyen (majd ha esetleg venni akarsz szólj, mindig van pár jó állapotú eladó).

    Kora ellenére kényelmes, az 1.3S motorral dinamikus (2007-ben is :) )

    Pakolni lehet bele bőven, a dönthető ülésekkel hátul egészen nagy sík teret lehet létrehozni amit tetszés szerint használhatsz pl letakarod egy pokróccal az autót, rácsukod az ajtókat és lehet hancúrozni ;]

    Ha összetöröd egészen olcsón megúszod a javítást, csak a festés drága... de az mind1 milyen autót veszel kb ugyanannyi :)

    A motor mondhatni igénytelen, ha már beteges, zajos, rosszul húz még akkor is elmegy pár évig...

    Szaktudást a szerelése nem igényel, minden pont olyan benne mint amikor nagyvonalakban vázolják, hogy xy alkatrész így működik... na ebben pont olyan mivel semmi sincs bonyolítva... a motortérben nem, hogy egy csavarhúzót nem lehet még komplett szerszámosládát is le lehet ejteni, van hely... (persze a 2 literes 16 szelepes motorral már kicsit zsúfolt...).

    Ha gyorsulni akarsz vele újabb autóknak is meglepetést okoz ami a kis súlyának (kicsi? nem is tudom nekem hangszórók és egyéb cuccok nélkül kb 5 liter benzinnel üresen 973kg... na most telitank + pár cucc bele és máris 1 tonna felett van, jah persze ma már 1,2 tonna az átlag) köszönhető és az elszánt sofőrnek aki hagyja pörögni a motort :) 0-100 nekem pl 12,3 sec... ez kb átlagos adat :)

    Olajcsere pl 10e és akkor jófajta olajat raktál bele.

    Kis törődéssel havi pár ezer forintot ha ráköltesz mindig tudsz rajta valamit fejleszteni persze csak ha akarsz :)

    Alkatrész van hozzá bőven.... 1-2 cuccra alig lehet kilistázni az eredeti és utángyártott termékeket annyi van és az áruk sem vészes. Bontóban is van belőle bőven...

    Ha GSi-t veszel akkor nem sok ellenfeled lesz az úton aki 150 (jó választás esetén) pacival és 1 tonnás súllyal fel tudja venni a versenyt ugyanis megy mint a golyó...

    Fogyasztás: 1,6D a legjobb ebből a szempontból, nekem az 1,3S 7 litert eszik átlagban (miattam...) de volt már, hogy 6 alatt fogyasztott havernak pedig 5,15-ös fogyasztása is volt pedig neki csak 4-es váltója van!

    Na nem írok tovább, ami érdekel azt kérdezd meg :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák