Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz ALI_G #35692 üzenetére

    és évi 10e km-t mész ugye ;] ?

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

  • dízelracer

    senior tag

    válasz ALI_G #35692 üzenetére

    Nem konkrétan GTK-s roncsra gondoltam, mikor azt mondtam a sérült autó is jó vétel lehet hanem valami ilyesmire: [link]

    A sor5 TDI-ről tudni kell, hogy azt eredetileg a teherautóik számára fejlesztették (Transporter és LT) ki a volkswagennél. Szóval ha ezt egyszer korrektül rendbe rakatja valaki akkor jó ideig nem lesz gondja vele. Ha a vételárat "lecigánykodja" az ember 350k-körülire ill. rákölt úgy 150-200k-t máris van egy kulturált, tágas, kényelmes, jól felszerelt autója amibe akár még a család is kényelmesen befér és a csomagtartója sem dísznek van. Na mármost, mit kap az ember 500-550ezer forintból? Swiftet? f astrát? hármas Golfot? Daewoo Lanost? A magam részéről én biztosan ezt választanám. Már csak a tágassága és kényelme miatt is. És akkor a 7-8liter körüli átlagfogyasztásról még nem is esett szó. Közel annyit egy 1.6benzines is bekap egy sokkal kisebb és könnyebb bódét cipelve.

    Eszem ágába sincs lebeszélni senkit dízelről de hittérítő szerepet sem kívánok betölteni, nem akarok és nem is fogok kardoskodni a dízelek mellett. Mindenki döntse el személyre szabottan, hogy neki mire van szüksége.

Aktív témák