Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • meroly

    veterán

    válasz sosperecek18 #35351 üzenetére

    Hát életünk első autója egy régi alfa volt. Párom keresztapja ajánlotta egy haverjáé volt, és hogy mennyire jó meg minden, első autónak jó lesz. Nálunk volt három hétig, abból kettőt szerelőnél, mikor felemelték hogy megnézzék az alját, majdnem kettétört szegény. Aztán mentünk suzukiba és beszámolták egy swiftbe. Rá nemsokára vettük a cliot.
    Alaposan? Én nem értek hozzá sajnos, úgyhogy nézhetem akár órákig is ;)
    Cliot is úgy vettük hogy oké fiatal szép, keveset eszik ez kell. Előtte mindenki mondott minden autóról jót is rosszat is. Aztán elegünk lett, elmentünk egy kereskedésbe és megtetszett, megvettük. Akkor még nem is tudtam hogy szokás festékvastagságot mérni. Később derült ki hogy a tetején vastagabb, aztán végül senki se mondta rá hogy borult-e vagy sem, meg hogy mi lehetett vele, egy a lényeg hogy igy jóval kevesebbet ér. És gyanitom hogy még az 1,2-t sem kapnánk meg érte. Baja emiatt nincs, tehát nekünk jó. Igy tán nem is érdemes eladni szerintem.
    Olyan helyre kell elhelyezkedni ahol adnak céges autót :K
    Nálunk is van, csak nem az én beosztásomban, de küzdök én is az egyetemen és ha meglesz a diploma, akkor már talán nem kell ilyenekkel foglalkozni. Asszonynak meg jó a clio, ha a fő autó mondjuk egy céges passat ;)

    [ Szerkesztve ]

    Impossible is nothing

Aktív témák