Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Voyage #29272 üzenetére

    de a golf4hez nincs normális motor,a váltója tudomásom szerint rossz, útfekvése nem parádés, beltere sivár, de legalább minőségi, és kézre áll. emellett meg sem közelíti tartósságban a focust,astrát.
    Tuti vennék golf4et....
    Mondeó nem kicsit drágább. ennyiért öregebb,2x annyit futott, rosszabbul felszereltet ha kapsz.
    Na én akkor lassan kiszállok. csak gondoltam segítek azoknak akiknek nincs erős elképzelésük(a legtöbbször előforduló 1-1,5milliós kategóriában).A focust azért szerettem meg mert használom.....ergo nem fogom megutálni.
    Nagyon jó választás mindenre. ha bevásárolni mész mindnet elnyel, ha szerpentinre, akkor mosolyra görbül a szád,benzinkúthoz nem kell sokat járni, szerlőhöz pedig a kocsi hibájából igen ritkán fogsz elmenni. belülről pihepuha ott ahol kell,kényelmes, jók a visszajelzések.
    Én max az astrát mondanám ellenfélnek,de úgy se hinnétek el nekem hogy rosszabb kocsi a legtöbb dologban.
    jó fórumozást.

    VR6.túl sok mindent nem mondanak ezek a számok. nálam a jó motor azt jelenti, hogy optimálisan erős a kasztnihoz,és emellett jól fogyaszt,valamint strapabíró a legtöbben 1.4 1.6al vették(használtpiac alapján). mind a 2 egy kalap xar(főleg ha egy hondával hasonlítjuk)
    Az 1.9 TDI tényleg jó kis motor, csak abból sincs sajna túl sok

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Aktív témák