Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz dragonfx #22162 üzenetére

    no offense, de nagyon megerőltető lenne így írnod máskor is? :)

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • E-Maxx

    tag

    válasz dragonfx #22162 üzenetére

    És ha te mész 130-al, másik meg sávvált., előz, barom és 240-el hátsódat betalálja?
    2 éve húgomékkal indultunk nyaralni, vadi új renault megane 2 sedanal.
    Megyünk m1-esen, külső sáv, 140-el, előttünk lassítanak, mi is, hátulról meganeba bele egy B corsa, abba egy omega, abba meg egy nagy chrysler grand voyager, a chrysler megtolta az egész sort, jött vagy 180-al, mikor mi már 100-ra lassítottunk, természetesen vészvillogó már lassításkor ki volt téve.
    Mindenki be volt kötve a kocsiba, csomagtartó tele cuccal.
    Ha nincs öv, biztos, hogy már nem élnek.Az pedig egy 5csillagos autó, övfeszítő, meg minden szirszar, de így is majdnem csúnya vége lett, pedig az összes lufi nyílt... :( Csomagtartót had ne mondjam, hogy az összes csomag előre jött hátsó ülések helyére, csomagtartóból meg olyan 30-40cm eltűnt.
    Corsa orrából meg nem sok maradt, de az hogy mi 100-al mentünk, omega meg chrysler 170-180-al, csúnya dolgokat csinált.Ráadásul egyik sem egy 1tonnás autó... :(
    Jah és a dolog csúcspontja, hogy húgom rendőr alezredes, és betelefonált Ő is, mi is, meg még jópáran, és első telefonálástól számítva több mint 1.5-2 óra volt, mire kiértek a rendőrök, és le se sz@rták a dolgokat...Helyszinelést mire megkezdték, vagy bárkivel foglalkoztak...
    Szégyen. :( Bele se gondolok, hogyha ezt egy alezredessel megcsinálják, mással mit csinálnak..

    bandus: Én már megszoktam, rendesen tudom olvasni, akár a sajátomat. :))

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Aktív témák