Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kLAYEr

    újonc

    Sziasztok!
    Igen nagy gondban vagyok, (igaz ez lehet másnak nem az meg amúgy is vannak ennél nagyobb gondok az életben) mivel gépet szeretnék venni, de nem tudok egy normális gépet összerakni mivel nem nagyon értek hozzá, ezért a segítségeteket szeretném kérni!

    1. Mire fogod használni a gépet?

    Leginkább játékra kellene, de persze azért internetezésre is használnám.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    Jelenleg semmilyen gépalkatrészem nincs, mivel minden elfüstölt. :((

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Semmi másra, csak simán egy komplett asztali számítógépre.

    4. Mennyi a kereted rá?

    400.000Ft.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?

    1920x1080 , Álltalában 1024x768, de mivel ez új monitor és nincs hozzá gépem, ezért ezen még nem is játszottam. Amúgy 144Hz-es. Csatlakozói: HDMI, DVi-D, Display Port

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Intel és Nvidia párti vagyok. Nem kell nekem csili vili gép, csak egy normálisan össze rakott gép. :D

    [ Szerkesztve ]

  • kLAYEr

    újonc

    Sziasztok!
    Igen nagy gondban vagyok, (igaz ez lehet másnak nem az meg amúgy is vannak ennél nagyobb gondok az életben) mivel gépet szeretnék venni, de nem tudok egy normális gépet összerakni mivel nem nagyon értek hozzá, ezért a segítségeteket szeretném kérni!

    1. Mire fogod használni a gépet?

    Leginkább játékra kellene, de persze azért internetezésre is használnám.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    Jelenleg semmilyen gépalkatrészem nincs, mivel minden elfüstölt. :((

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Semmi másra, csak simán egy komplett asztali számítógépre.

    4. Mennyi a kereted rá?

    400.000Ft.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?

    1920x1080 , Álltalában 1024x768, de mivel ez új monitor és nincs hozzá gépem, ezért ezen még nem is játszottam. Amúgy 144Hz-es. Csatlakozói: HDMI, DVi-D, Display Port

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Intel és Nvidia párti vagyok. Nem kell nekem csili vili gép, csak egy normálisan össze rakott gép. :D

    Előre is köszönöm a segítséget

    [ Szerkesztve ]

  • kLAYEr

    újonc

    válasz SyMbioTe #132744 üzenetére

    Szia! Köszi a választ.
    Összeraktam egy Asztali Gépet csak nem tudom hogy ez jó-e. Igaz többe kerül mint amit maximum összeget kiírtam, de nem akarok olyan gépet összerakni amivel nem tudok fix 144 fps-t produkálni.

    Alaplap: MSI B360 GAMING PLUS
    CPU: INTEL CORE I5-8600K 3.60GHZ 1151 300 BOX
    Ram: G.SKILL 16GB AEGIS DDR4 2400MHZ CL15 KIT F4-2400C15D-16GIS
    VGA: GIGABYTE GV-N107TWF2-8GD GEFORCE GTX 1070 TI 8GB GDDR5 WINDFORCE PCIE
    HDD: WD BLUE 1TB 3.5" 7200 RPM 64 MB SATA 3 WD10EZEX
    SSD: SAMSUNG 250GB 860 EVO SATA 3 2.5" MZ-76E250B/EU
    Ház : COOLERMASTER MASTERCASE PRO 3
    Táp : SEASONIC FOCUS PLUS 550 GOLD 550W
    Proci hűtő : BE QUIET! DARK ROCK PRO 3

    Nem tudom, hogy ha ezt meg is rendelném és összeraknám, akkor egyáltalán gond nélkül "elpöfögne" ( :D ) 5 évig. Válaszodat előre is köszönöm! :R

    Más válaszát is szívesen megfogadom!

Új hozzászólás Aktív témák