Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    válasz IreN!CuS #4454 üzenetére

    Sziasztok Gépguruk.

    Az lenne a kérdésem, hogy egy G830(vagy mi a neve a SB-s Pentiumnak) kihajt egy HD6870-et? vagy esetleg egy HD6850?

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

  • Crias

    senior tag

    válasz IreN!CuS #4454 üzenetére

    No akkor én is elmondom a véleményemet ha érdekel.

    Az én vélemény az hogy Játékra jelenleg teljesen mind1 hogy mit veszel fx-et(a kisebbek is kihajtják a 7770-et de a 8magos meg pláne jó lesz a 78xx-re is meg akár a 79xx-re is) vagy intelt(2500k-2600k) teljesen mind1 mert a videokártyát ki fogja hajtani.

    Videó vágásnál meg az a kérdés hogy milyen programmal dolgozol (nem ismerem a videovágós progikat), ha olyannal ami ténylegesen kihasználja a sok magot akkor megint csak az van hogy mind1 hogy mit veszel, mert a bull elég jól skálázodik a sok magot használó progiknál és gyakorlatilag majdhogynem utoléri az intelt, ha meg a tuning szempont akkor az én véleményem szerint a Zambezi a nyerő nem az intel. De ehhez meg 990-es lapok a nyerők mert pl amit felzergabor belinkelt azok a lapok 4,5Ghz felett nem fognak stabilan müködni mert nem lehet kiiktatni rendesen a tdp limitert.

    Ramoknál meg igazából tök8 milyet veszel én biztos nem költenék drága ramokra max 1600-asra és abból is az olcsó ám de megbízható kingstone/kingmax-ra, mondjuk a hyperx jó is szép is. Bár állítólag a bull talán kihasználná az 1866-os ramokat is de én abból is a hyperx-re szavaznék, de a sebességnél talán fontosabb az időzítés.

    Tápot kérdezd meg a tápos totyikban, de ekkora tápok nem fognak kelleni :)
    Egy jó 500-as vagy 550-es bőven elég főleg a "kis fogyasztású" vga mellé meg a bull se eszik olyan sokat.

    Háznól meg a Bitfenix jó szerintem.

    Szóval szerintem nem lesz ez sem rossz választás ha azt vesszük figyelembe hogy egy 78xx-et kell kihajtania a procinak és sok magot kell használni, főleg ha a tuning is szempont.

    Szerk:
    Ja procihütőből én alpenföhn Brocken-t választanám jobb mint a Noctua konkrétan bucira verte.

    [ Szerkesztve ]

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák