Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andronymus

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék gép tervezésben segítséget kérni. Le vagyok a témába maradva mint a borravaló, de remélem Ti tudtok segíteni nekem :)

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    - Játékra (Multiplayer, single player egyaránt pl.: Cod Warzone/red dead redemption 2)
    - Virtuális gépek futtatása docker, meg ilyenek egy darabig utána úgy is építek arra másik vasat :D

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    - Monitor, egér, klaviatúra --> laptopról váltok.
    Monitor csere érett, de későbbi etapba tervezem <=100.000 ft értékben (erre is szívesen fogadok tippeket)
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    -CPU
    -Alaplap
    -Táp
    -CPU hűtő

    Venti vagy vizes, hát ezt rátok bízom nem tudom most mi a jó

    -RAM
    -VGA
    -SSD
    -HDD
    -HÁZ
    Vele szemezek,de jó szellőzésű minőségi házak jöhetnek
    FRACTAL DESIGN Meshify C TG ablakos fehér
    - Táp

    4. Mennyi a kereted rá?
    bruttó 500.000-600.000 Ft között örülök ha 500 közeli csak ha valami olyan esetben mennék 600-hoz közelebb ha tényleg valami extra dolog ami gyorsaság teljesítményben hozza azt a pluszt.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Benq GW2450HM 1920x1080 50-60HZ HDMI 1.4 D-sub, DVI-D :D
    https://www.displayspecifications.com/en/model/255973a

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Nem igazán.
    Nem tudom mai világban él-e még az az állítás, hogy Intelhez Nvidia a AMD-hoz Radeon ??
    Meg hogy az Intel nvidia jobb játékra?? Üzlet politikailag biztos van benne ráció mert látom az Intel közelebb hozta az Ubisoft és társait Nvidia meg régen is business-elt a játék fejlesztő cégekkel crysis :D Vagy ennek már nincs relevanciája?

    Köszönöm a segítséget előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák