Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sixkiller6

    őstag

    válasz SyMbioTe #152015 üzenetére

    köszönöm, élnék a felajánlással

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    nyilván a játék a legszűkebb keresztmetszet, főleg single, ill. mmporg (guild wars), jelenlegi konfigommal (i7 3770k+gtx960) elmegy minden, amit szoktam; nem kell óriási urgás felfelé. néha játszom 3d modellezéssel, ott már szokott zavarni az akadozás.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Samsung 860 EVO 1TB (ez marad)

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    cpu, alaplap, vga, ram, m.2 a rendszernek, táp, ház, esetleg aio a procira
    ár-érték arány miatt AMD Ryzen 5 3600X lenne a proci, de szívesen veszek tanácsot, ha ebben az árban van jobb választás. innen minden más csak ötletelés, ezekre gondoltam: asus prime b450m-k és vmi 5500xt 8gb

    4. Mennyi a kereted rá?
    250-300 körül, de nem baj ha értelmes és elégséges konfig kijön kevesebből, nem feltétlenül kell kimaxolni

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    2 screen egymás mellett, mindkettő full hd, hdmi és display port

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    nem kell semmi villogás, csicsa, viszont minél halkabb legyen. asus alaplapot szívesen látnék, de nyitott vagyok

    - no es importante -

Új hozzászólás Aktív témák