Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZrogNV

    tag

    válasz membrandj #100492 üzenetére

    Köszönöm a tanácsot gyorsan megpróbáltam utána nézni az általad ajánlott dolgoknak.
    A gép ajándékba lesz a barátnőmnek és sajnos nagyon fontos szempont a kinézet.
    Ez miatt esett a választás Bitfenix Aegis Core fekete-kék házára ami MicroATX-es.
    Próbáltam olyan komponenseket összeválogatni amik kékek vagy kék LED-del vannak felszerelve és természetesen a gép elbírja a komolyabb játékokat is.

    4460 helyett 4590 ez nagyjából 7-8 ezerrel több

    ASRock Z97M helyett H97M PRO4 ez 2 ezerrel kevesebb
    (a kék szín miatt maradtam ennél a márkánál)

    HyperX 16GB FURY DDR3 1866MHz helyett 2 db HyperX 4GB FURY DDR3 1866MHz 14 ezerrel kevesebb
    (szintén azért esett erre a RAM-ra a választás mert ebből van kék verzió)

    SSD Ocz 240GB ARC

    TOSHIBA Desktop 3TB 7200rpm 64MB SATA3

    SUPER-FLOWER Amazon 650W
    (gyárilag kék LED-del adják)

    Cooler Master Hyper 103 cserélve DeepCool GAMMAXX 300 3 ezerrel kevesebb
    (a Coolert is gyárilag kék LED-del látják el, de gondolom azért ajánlottad a Deep-et mert csendesebb és még is nagyobb lég tömeget mozgat meg.)

    Ez így összesen 200 ezer kereken a PCX-nél.

    Így nagyjából 100 ezer marad a videokártyára ahol a GTX 970-re gondoltam mert elég szép értékeléseket kapott. A gigabyte verzió pedig az egyik legolcsóbb volt a GTX 970-ek között és ráadásul szintén fekete-kék burkolatot kapott. AZ MSI gaming piros, így marad az EVGA vagy a gigabyte 3 ventis fekete monstrumja.

    Ha valamit rosszul értelmeztem vagy alapból rosszul gondolok kérlek javíts ki. Egy boltban ahol megszerettem volna venni a gépet rá kérdeztem ezekre, de azt kaptam, hogy amiket kiválasztottam nagyon jó termékek és ez így f.sza lesz. Kicsit furcsálltam, hogy semmiben sem javítottak ki, ezért fordultam ehhez a fórumhoz, hozzátok, hátha őszintébbek vagy tapasztaltabbak vagytok. :)

    “Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

Új hozzászólás Aktív témák