Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • diablo666

    tag

    válasz horush #34454 üzenetére

    az a baj,hogy kineztem egy uzletet,ahol eleg jo arban vannak a dolgok es ingyenes szallitas van most a nyaron(es ott pl. nincsenek coolerek,tehat egyedul minosegi tapot kene mas helyrol rendeljek,szallitasi koltseggel az eddigi elkepzeleseim alapjan..)...de azert meg nezelodok...az altalad ajanlott alaplapot is neztem,de csak AMD Phenom II, Athlon II -t ir a kompatibilitasi szekcioban a bolt adatlapjan...amugy en is ezt akartam ,mert ujabb modell,mint amit en irtam es az ar is azonos,de ez elriasztott,de most leesett,hogy ez belefoglalja az x6,x4,x3,x2-t is ugye...?memoriabol 4gb kell ez egyertelmu...
    a videokartyat akkor nagyon beneztem :D gondoltam,hogy 6os szerias ati vgaval mekkora kiraly leszek...de ezek szerint GDDR5-os 450gts kell inkabb...ebben a boltban csak egy gigas van ebbol a tipusbol es eleg draga :O amugy a 2 cooler az letfontossagu...? fogalmam sincs,hogy milyen hdd-k vannak a gepemben...van egy okori 20gigas,amire az xp-t szoktam rakni s egy kicsit ujabb 320-as...azt hol tudom megnezni,hogy ides vagy satas es a tipusat? :B mar evek ota nem volt a gep szetszedve,sot nem volt soha szetszedve :DDD

Aktív témák