Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz TechN7ne #96517 üzenetére

    Az adatlap az friss a jelenlegi helyzetet vázolja fel. Én is valahogy így gondolom max az alaplapon gondolkodtam el. Volt gigabyte aorus master lapom de valamiért nekem túl komplex volt a biosa viszont nagyon jó kis lapnak tartottam főleg a megerősitett hátlapja miatt is, csak a beépített hangkártyája nem volt valami acélos. Gigabyte komolyabb lapjai több szempontból is tetszettek, pl egy helyen van az összes fan csatlakozo nem összevissza, szilárdtestes csatlakozo tüskéi vannak és minden m2 es foglalatnak van hűtőblokkja is. Illetve tetszik az aorus logoja, az összes eddig lapomhoz képest a leggyorsabban bootol a 0 ról még kikapcsolt fast boot nál is. És nincs memory retraining és egyéb öntesztelő subrutin beleépítve amitől lassul a rendszer felállás. Úgy láttam anyaghasználatban is korrekt.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák