Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FLY->

    őstag

    válasz AngerFîsT #78670 üzenetére

    Gigabyte egy elismert gyártó, nézd meg pár kvalifikáltabb, fórumban IS jelenlévő ember profilját, hogy milyen lapja van, még szponzoráltat is találsz. Lesz GB közte, ezt csak súgom. Nézd, ide mindenki azt ír amit akar, az okos meg olvasva megszűri ezeket. Ha van képességed, értem ezalatt a gondolkodást és a nyelvtudást, akkor érdemes globálba nézni, rögtön tisztább lesz a kép és lejön, hogy mi a zagyva.

    [ Szerkesztve ]

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz AngerFîsT #78670 üzenetére

    A Giga ott bukik meg,hogy az árait nem jól pozicionálja,legalábbis 1151-es platformon,a keresett ársávokban.X áron van azonos,vagy akár olcsóbb áron is alternatív.Ott volt pont a fenti példa az mAtx-es B150-el.A körités ugyan jó,de a vrm rész agyon van butítva.A csilli villi z170-ek meg úgy fest elmaradank az aktuális ellenfelüktől,legalábbis a itthoni/külföldi adatok szerint,mind a memória,mind a proci oc terén.Ettől ugyan még nem szemétrevaló gyártmány,de ha egyszer van jobb alaternatíva akkor azt ajánlom.

    Players : UD3 a fr@ncokat...egész nap kockultam egy Giga Z170-Gaming K3-EU-val.Az usb 3.1 az nagyon faja és gondolná az ember a nagyobb méretű nyák komolyabb lapot takar a jelenlegi,igen csak belépő szintű Fatal1ty K4-től,de nem.A procit nem sikerült 4.6-on stabilizálnom csak 1.400v-n,de a proci és a vrm borda is irgalamtlan forró lett.A Ripjaws V-t alig tudtam elindítani.Igaz nincs is támogatva,de a K4-ben sem,de ott még is futotta egy kis oc-ra is (pedig van ott is baj bios szinten).A Corsair lpx ugyan 2666 ment 3200-t,de ehhez 1.400v kellett ,(1.375 a K4-ben).Na itt adtam fel ezt a projeketet :N
    Nincs ezzel a lappal nagy baj,csak éppen azonos,vagy olcsóbb áron van jobb alternatíva.Mondjuk ez 30 ropiért meglett volna,de még így sem véglegesítem,marad a fapados K4.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák