Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz tranceplanet #32081 üzenetére

    :R
    Igen, rá volt. Mivel a tápomon 4+4 csati van, még meg is kérdeztem, hogy jól dugtam-e rá, mert korábban csak 4 pines lapjaim voltak. Nem is lehet rosszul rádugni.
    Volt Cmos reset is, meg elemkivétel, minden lehúzva lapról, ilyenek... :(
    Első gondolatom az volt, h kellene egy bios frissítés, és ahhoz egy régebbi proci... de elvileg támogatja a 960T-t a gyári bios. Utána szóba került a ram kompatibilitás, cégtől egy 2 GB-os működő rammal próbálva sem kelt életre. Másik VGA és CPU sajna nincs. VGA ramokról a sünik le voltak csúszva, de ha ez zárlatot csinált volna akkor gondolom a korábbi lapomban, terhelés alatt előjött volna, nem most POST előtt -mivel post sem volt... bár ram hiányra csipogott a lap, VGA kivétre nem.

    Eddig csak egy ram halt meg a korábbi gépemben régebben (~1,5 évesen, gariba cserélték), pedig évente fejlesztek valamit. Azért is volt kernel panic, mert ilyent még nem tapasztaltam új cuccal. Persze, amit hallunk, h mással történik az ugye velünk nem történhet meg... :F
    Miresz és az ASRock topic "lakói" is segítettek, köszönet érte :R

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák