Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz Dtomka #23589 üzenetére

    Ha jól tudom, akkor az Asrock lapok az Asus lapok olcsóbbik verziói. Kb. 30 ezerig el tudok menni, így inkább egy kicsit veszek drágábbat, mert elsősorban megbízható gép kell.

    Gondolom tuningolni akarod a K-s proci miatt. Vagyis ha tuningolni akarod, akkor mindenképpen P67, mert H67-el nincsen tuning. A VGA-dat csak azután add el, miután vettél másikat (P67 esetében természetesen) vagy kérj kölcsön addig egyet. Mert ha tuningolni akarsz, akkor a H67 nem neked való (és az integrált vga csak ebben megy).

    Nekem az a gondom, hogy az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy a H67-re úgy tekintenek, mint egy 10 ezres alaplapi chipkészletre, hogy nem kell rá eSATA meg 3-4 PCI-E...ha így van, akkor P67-et kell vennem +5-10 ezerért... (pedig én nem akarok tuningolni...)

    Edit:

    atti_2010! De ahhoz pont elég, hogy amíg megérkezik az új vga, addig tudsz filmet nézni, emailt olvasni vagy éppen fórumozni...stb. ;) (és az alapján amit írt ez a helyzet és nem az, hogy az integráltat akarja használni hosszú távon)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák