Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaciG

    addikt

    válasz Khelben #27407 üzenetére

    És ennek mi köze van az adott esethez? A busz a térkép szerint "A" pontból halad a "B" pont felé, és a teherautó a Balatoni utcából jött ki. Ha megnézed te is láthatod, hogy ott semmi olyan éles kanyar nincs amit nem lehetne belátni, pláne úgy, hogy a buszból jóval többet látsz, mint egy személykocsiból, mert magasabban ülsz és közelebb vagy az út felezővonalához. A másik pedig, hogy ha képeket nézed a teherkocsinak az eleje van összetörve nem az oldala, tehát amikor ő odaért a kereszteződéshez, már elég közel lehetett a busz, mivel ha úgy történt volna ,hogy a teherkocsi már félig bent volt a kereszteződésbe és a busz oldalról nekicsattan, akkor az nem így törik össze. Nem feltétlen kell elhinni mindent amit Rick4 írogat olyan belesetekről amiben busz az egyik szereplő, mert ő egyértelműen megpróbálja belemagyarázni a helyzetbe, hogy a buszos a hibás (Múltkori esetnél is ezt próbálta és akkor is egyértelműen a személyautós volt a ludas), mert utálja őket. Hogy miért, azt nem tudom, tán azért mert irigy ,hogy általánosságban véve jobban vezetnek, mint ő, vagy mert volt ,hogy leszorították kicsit, vagy kijöttek elé a buszmegállóból; nem tudom, de nem is érdekel. Ettől függetlenül Rick nincs veled semmi bajom, mert mindenkinek lehet valami véleménye, én pl úgy általánosságban véve utálom a bringásokat, pedig ott is van aki szabályosan közlekedik

    [ Szerkesztve ]

    BANZAII

Új hozzászólás Aktív témák