Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lexlutor

    csendes tag

    Sziasztok,
    70-620as vista vizsgával kapcsolatban van egy mai élményem. Ahogy korábban beszámolt róla valaki tavaly óta szimulációk is vannak a vizsgán, az h ezeknek milyen a részaránya a vizsga végerdményében, pár ősz hajszál árán sikerült kilesnem.

    A vizsgán 57 kérdés kaptam, ebből 13 volt szimuláció. A tesztkérdések között nem volt ismeretlen számomra, és gyaníthatóan egyet sem hibáztam. A szimulációkat a végére hagytam, és ekkor jelentkezett Murphy! Ugyanis, nem nagyon akartak működni. Hogy a prometricnél vagy a vizsgáztatónál volt-e a hiba, vegülis lényegtelen, de szentül állította a rendszer h nekem az s1 gépen kene bejelentkeznem, ez pedig az s2, ami nem jó a szimulációkhoz. A másik gépen persze nem engedett bejelentkezni ugye..A szívroham kerülgetett egyből, mivel a second shot regisztrációm nem jött meg időben, így anélkül vágtam neki a vizsgának. Hiába, Murphy alaposan dolgozik.

    Végül nagy nehezen mégis sikerült 3 szimulációt megcsinálnom a 13ból, bár gyanítom az egyik, egy remote desktopos nem lehetett jó, ugyanis a klasszikus megválaszolhatatlan fajta, állítsa be a (szerintük) legoptimálisabb beállítást.. ehhe

    Végül meglepődve konstatálhattam, hogy még így is 786pont lett a vizsga, azaz megfelelt.

    Zanzásítva: a szimulácós kérdések többsége józan ésszel megoldható, de igazán nem nyomnak sokat a latba a végeredménybe.

    MCSA

Új hozzászólás Aktív témák