Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz kokov #1006 üzenetére

    A magyar kártyán lévő termékkulcs nem termékkulcs, csak egy félrefordított regisztrációs kulcs, amivel fiókhoz társítom az OEM szoftvert aminek a termékkulcsa tök más kulcs, ergó nem termékkulcsra akartam módosítani a termékkulcsot parancssorban. :W

    A kártya címe: Termékkulcs
    A kártyán olvasható szöveg:
    "Ezzel a termékkulcsal telepítheti az első alkalommal az Office programot... "

    Köze sincs a termékkulcshoz a kártyának, szóval nem lehetne, hogy sz@rnak egy tucat sünt :F Most ennyire miért kell a halálba szívatni a vásárlót?

  • Sasos

    senior tag

    válasz kokov #1007 üzenetére

    "nem lehetne, hogy sz@rnak egy tucat sünt :F "Ez kész! :)) De egyetértek, ezek azok a fatális bakik, amik miatt órák (néha napok) mennek el az ember életéből....

  • kokov

    tag

    válasz kokov #1007 üzenetére

    Lenyugodtam.
    Halál nyugodt pali vagyok egyébként, de amikor minimum 35k-ba nem fér bele egy offline telepítéshez szükséges DVD, meg egy matrica a gépre a termékkulccsal, hogy ne felejtsd el melyik géphez milyen OEM kulcsot használtál fel az már sz@rrágás mondjuk ki nyíltan. Meg lehet magyarázni, de attól még az marad, mert az egy vicc, hogy nekem kell adminisztrálni harmadik helyen külön, hogy milyen termékkulcsokat haszáltam fel, ergó nekem kell matricát nyomtatni a géphez, ha szerintem ez így praktikus. Drága a matrica, túrót a fenekembe.
    De hogy még mindennek a tetejében még egy használható fordításra se teljen és még félre is fordíttatják a szöveget, hogy szívjak... Hihetetlen. Hagynák akkor eredeti nyelven mit bánom én.

    Halál nyugodtan kérdezem, hogy hogyan lehet már ilyen fiókos regisztrációs kulcsokat termékkulcsnak nevezni?
    Mi a termék?
    Az MS fiók is lehetne termék, de ahhoz nem kell ez a kulcs. Elfogadom, hogy én vagyok a hülye, ha megmutatják nekem, hogy hol az a termék, aminek a kezedbe kerülő kártyán lévő kulcs a kulcsa? Nincs ilyen termék és miért nincs? Mert ez nem termékkulcs ... meg, azért és szerencsétlen ügyfélszolgálatosból kell ezt kihúznom, miután nem látok az idegtől

    Direkt éveket várva lassú követőként váltva és így sem, hihetetlen, hogy így sem. A mai napig nem érdekel senkit, hogy rosszul fordított kártya van forgalomban a 2013-as OEM Office-hoz. Senkit nem érdekel. Mióta lehet megvásárolni? Százszor újra lehetett volna nyomtatni azóta.

    Komolyan mintha az lenne a cél, hogy soha többet ne vásárolj. Ennyi erővel azt is ráírhatták volna a kártyára, hogy "Te még nem lopod?" Pont ennyit segített volna. Pontosan ennyit.

  • randras

    veterán

    válasz kokov #1009 üzenetére

    Annyit tudok hozzáfűzni, hogy most vettem meg az Office 365-öt, és a telepítés befejeztével a word/excel/powerpoint kombót megnyitva szarrá fagyott a (3 napja újrahúzott, feltételezhetően hibamentes) gépem, azóta egyik sem indul el. Szép kezdés.

  • randras

    veterán

    válasz kokov #1014 üzenetére

    Azzal telepítettem eleve is. Úgy tűnik egy teljesen új telepítés megoldotta (újra futtattam ezt a bizonyos exét), remélem nem fog behalni megint.

    Már csak olyan kérdések gyötörnek: hogy van merszük alapértelmezés szerint a megadott bankkártyának nem csak a számát hanem a CVC kódját(!) is menteni az azzal történő fizetés után, egy gépre telepítés után miért jelenik meg két telepítésként a Saját fiókban a cucc, ezzel gyakorlatilag 1-re redukálva az amúgy 2 gépes előfizetést (nem, az újratelepítés előtt is kétszer szerepelt ott - már nem mintha az újratelepítés utáni duplázódás kevésbé lenne gáz), azonos felbontású-android verziójú-mennyiségű rammal rendelkező, azonos gyártó tabletjével (LG G Pad 8.3) miért nem kompatibilis az Office Mobile, ami a hasonló telefonnal igen (LG G2), stb, stb...

    kokov: Rendszeresen hasonlóan azt érzem, hogy szándékosan szívatják a vásárlóikat a nagy cégek.

    Sasos: Egyetemi, igen. Hallgatói jogviszony igazolást szkenneltem be, és 24 órán belül jóváhagyták, és tudtam checkoutolni. 4 év (és 24K volt).

    szerk.: Tabletra nincs, OK. Nem mondom, hogy logikus, de legalább magyarázat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák