Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schanyee

    senior tag

    válasz Schanyee #46216 üzenetére

    Hát én ezt totál nem értem, telemásoltam egyszer nagy (1-2GB körüli) fájlokkal, egyszer meg fotókkal, kb 2MB szabad hely maradt a kártyán és nem jön elő sehogy se a hiba, a hama olvasóban sem. Futtattam szektor ellenőrzést is, az se talált semmit, mozgattam másolás közben a kábeleket, lökdöstem mindent, nyomkodtam az olvasót, stb. Egyszer volt hogy kábel mozgatás közben hibát dobott, de csak annyi volt, hogy megszakadt és folytatta, nem az, hogy másolás helyett letöröl mindent a kártyáról. Azt nem próbáltam még, hogy kamerából rakom tele fájlokkal, de csak azért nem fogok lőni 1122 fotót (legalábbis raw+jpg módban akörül írja). Nem tudom mivel tudnám még molesztálni, hogy valahogy előjöjjön a hiba... Kb a leggyanúsabb az egészben, hogy mikor vettem még jó gyors volt a kártya, (sandisk extreme) most meg olyan 10-15MB/s körüli az írás és az olvasás sebessége is, bár azt stabilan, formázás után és akkor is amikor csak 1% szabad hely van rajta. Azt hiszem visszatérek a régi kártyához és az olvasót is kerülöm, több időm nincs ezzel szórakozni, meg titeket se akarlak tovább fárasztani

Új hozzászólás Aktív témák