Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz pictigjis #93282 üzenetére

    Majdnem. Többen ajánlották itt úgy, hogy az összefoglalóban is azt ajánlották és bátyámmal átbeszéltem és ő is azt ajánlotta. Ennyi már elég.

    Gigicuci pont annyit írtam le, amennyire gondoltam, hogy elég. Odaírtam, hogy PMÁP és MÁP+, mert azt gondoltam ennyi elég. Ha tudtam volna, hogy évjárat és al-akármilyen jelölés is számít, akkor azt is odaírtam volna, de nem tudtam. Tudom nehéz elhinni, de amúgy elég magától értetődő, nem?
    Mindenesetre a MÁP+ már ment a levesbe, nem tudom pontosan milyen volt, csak annyi, hogy 2027.
    A PMÁP-os az 2029/l, aminek az árfolyama 99% és 16.00% a kamat. Ahogy nézem a többi papírt, ehhez nem érdemes hozzányúlni, mert ennél jobb kamatú jelenleg úgy sincs.

    De ha már itt vagyok: holnap mibe érdemes rakni? :D
    PMÁP 2027/K - 15,25% kamat és 101.3788%-on lehet venni
    PMÁP 2030/l (amúgy nem tudom mi a K és l, ezt nem írja a progi) - 16.00% kamat és 101.4466%-on lehet venni
    BMÁP 2026/O (na már O betű is van..) - 15,17% kamat, DE 100%-on lehet venni, tehát ennek vásárlásával vesztem a legkevesebbet
    Ahogy nézem, a többi kamata túl alacsony, tehát csak ez a három közül érdemes választani.
    És ha legalább 1 évig nem nyúlok hozzá, akkor ránézésre a PMÁP 2030/l tűnik a legjobbnak.

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák