Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz concret_hp #549 üzenetére

    Lehet neki azért valamivel több van állitólag supervisor vagy mi a szar, mondjuk nem buta a srác, meg a dumája hát az nagyot változott, az az igazi rádumálós, biboldó duma. Nekem rendkívül ellenszenves volt, kb. úgy adta elő magát mint Horst Fuchs a tv-ben, szóval számomra nevetséges és szánalmas volt egyszerre. De ami tényleg zavart az a nagyképűség ami árad belőle. Szóval nem tudom mit képzel magáról. Amúgy meg azért tudom hogy mi az ha valakinek van pénze, van pár ismerősöm akinek tényleg van és látom hogy élnek. Szóval azért havi 6 kiló meglátszik egy emberen, de neki van egy daewoo lanos ami max 3 kilót ér, és egy ütöttkopott telefont húzott elő a zsebéből ami nem ért 10 ezer forintot, a ruházat sem volt egy gucci szóval nem tudom ez kit néz hülyének. De azért ezt igy nem akartam a szemére hányni mert nem vagyok egy bunkó!
    Persze vannak akik nem szórják a pénzt és úgy néz ki mint egy csöves közben tele van, persze van ilyen tudom de akkor van egy jó verdája vagy szép háza valami, de neki egyik sem, ja és még csak külön sem lakik hanem a keresztfaterjától bérel valamit a házukból egy részt szóval kb. olyan mintha a szüleivel élne, egyszerűen vicc. Viszont mutogatott valami újságot nekem ami ilyen aloe verás szarság volt és abban voltak ilyen aloe-s bulik és ott vigyorgott öltönyben. Meg valami kölcsön limuzinban is le van fotózva. Ezeket mutogatta nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák