Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolic

    őstag

    Jólvan, most jön a kritikám:

    Voltunk korábbi MLM hálózaton, nem volt élmény dolgozni, de az már a múlté. Most kérdezem újra: Meg tudnak bizonyítani hogy honnan származik az árú? Fel tudnak mutatni valami papír bizonylatot az áruk eredetiségét? Enélkül tiszta bűncselekmény, híradóban többször bemondott a csütörtököt és egynéhány terméket már nem forgalmazták azóta, kiderült hogy egy-néhány termékek nem felelnek meg az előírási követelményeinek, pl. többszörös egészségügyi határérték felett vagyis enyhe/erősen mérgező.

    Néhány hónappal ezelőtt bejelentkeztem és néhány nap múlva le akartam mondani róla, ehelyette bejött árusítani ezt meg azt, 20 ezer Ft-ot vitte. Olyan bunkók voltak a szüleim, hogy legszívesebben elküldeném a francba és tanulmányozzanak sokat a MLM-ről, későn jöttek rá.

    Meg egymagának a MLM-nek is megvannak a felső határa, többet nem tud fizetni nektek ha túl szorgalmasak vagytok. Akkor gazdasági crash volt Amerikában, mivel nincs több ügyfél, aztán a "MLM cég" lelépett hatalmas pénzösszeggel és kiiktatta az egész hálózatot, hoppon maradtak a kiszolgálók. Szerintetek ez így jó? Vagyis soha nem lehet biztosítani hosszútávú állást adni a MLM, láthattok hogy soha nem érnek el 10 évig, van olyan 1-2 évig.

    Leitatta a terméket, persze másnapra nem mutatta meg hogy mennyire lebetegítette magát és meg fog gyógyulni X nap után, következő bemutatásnál érdemes felszólítani őt, hogy gyere vissza mindennap hogy nem betegedtél-e. Mindennap fogyasztható? Na bumm...

    Röviden rengeteg jogszabályokat sértett a MLM, ezt már említette a híradókban.

    Nos ennyi sorom van, meglett a kritika. De van egy tippem a MLM kezdéséhez, aki nagyon tud szorgalmasan dolgozni rövid távon, van esélye hogy megkaphasson a kedvezményeket és fizetést blabla...

    Felőlem soha nem kell nekem, csak rendes másodállást az igen, de még mindig nagy a bizonytalanság a jelenlegi állásom, valószínűleg még 1 évig dolgozhatok, ennél tovább nem látom a jövőmet.

    :U

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák