Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz ToxLee #118 üzenetére

    A 74-es hsz-ben írta egy srác hogy nála jól fut a konfigján DX11-ben és neki 8GB ramja van, ezért kérdezem hogy most akkor ramlimites e, lehet hogy kamuzott, csak ezeknek a kamuknak mi értelme azt nem tudom.
    Nekem két 1 GB-os 5770 van CF-ben, és nekem is belassul teljesen fullon az akcióknál. Most kinyomtam én is a dx11-dof értéket nullára a cfg-ben, így lényegesen gyorsabb, eljátszottam vele addig a részig amikor sotival kell megadni a törődést az ellennek, háát franc tudja, azért így se az a hú de gyors, hogy többszáz FPS az biztos, már játszható 30 és 50 között lehet, nem tudom pontosan mert nincs telepítve külön segédprogram, csak úgy szemre mondom hogy tutira lemegy 30 körülire amikor sok az ellen eléggé érezni, nem az igazi, jó mondjuk ez már az a szint, amin biztos hogy segít egy pár százalékot hozó driverfrissítés is, mert már az élvezhető szint határa fölött marad így is, csak már megszoktam az FPS tengert a COD sorozatban, meg ha azt veszem hogy ez már részben egy butított graf, hát elég felháborító szinten lehet Fermire írva.

    Ha meg azt veszem, hogy a stereo 3D meg durván felezi az FPS-t akkor meg pláne nonszensz az egész történet. Mit akarnak így a vision kit-tel az NV-nél, ha 2D-ben alig megy?! Én inkább valami szoftveres trükköt érzek ebben a programban, biztos van valami apróság amiben a Fermi erősebb ott a tesszeláció környékén és arra van kihegyezve ez a játék, hogy csak az új NV karikon fusson jól DX11-ben.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák