Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #1059 üzenetére

    Jahogy ilyen másolós vádak vannak?! Én ezt nem tudtam. Mondjuk nem nagyon olvasom a magyar gamer sajtót annyira. Gamepod, Ign.hu jelenleg. Utóbbi oké, hogy nektek konkurencia, de tartalmas és jó szerintem. De ott read only vagyok. Tudod minden energiámat elveszi itt az okoskodás :)
    Szóval nem is tűnhetett fel nekem ha egy időben két cikk jelenik meg.
    De mondjuk ha a MG sorozat történetével foglalkozó cikkedbe valaki ezért belekötne a MGSV megjelenési időpontja környékén az hülye. És ha rád ír privátba akkor irányítsd át hozzám! xD

    Meg aztán nem egyediek az evvel a témával foglalkozó magyar cikkek: [link] (Csak a gamekapocs egy kicsit fertő lett az évek alatt, a felhasználók miatt és egyébb okokból) Jut eszembe, ezeket a cikkeket lehet az itteni István fórumtárs írta? :F (Vagy az egyik ismerőse)

    Az meg még mindig meredek, hogy PW nélkül állsz majd neki a PP-nek... :S

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Cifu

    nagyúr

    válasz oriic #1059 üzenetére

    Nem kell foglalkozni velük. Amikor az SG-re írtam, az egyik cikkre jöttek a reakciók, hogy innen és onnan (magyar oldalról) másoltam. Elküldtem nekik a forráslistát (minden cikknél volt, csak az SG-n sose kerültek ezek ki), hogy tessék, én innen dolgoztam, és magyar forrásokat szinte sose használok, használtam. Hozzátettem, hogy az én cikkem kb. 2x annyi karaktert tartalmaz, és rengeteg plusz információ volt az én cikkemben az idézetthez képest. Téma befejezve. Nem jött több reakció. :)

    Mindig voltak, vannak, akik panaszkodnak, trollkodnak, okoskodnak, de nem kell foglalkozni vele. Ha úgy véled, hogy egy témában tudsz hasznos cikket írni, megcsinálod, és nem azt nézed, hogy XY oldalon már van egy olyan. Pont...

    Én is azt mondom, hogy csináld meg...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák