Hirdetés

Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    bemutatkozás felesleges,ez csak egy blog amit senki nem fog olvasni....max bekerül a leghujébb blogok közé:)

    hétköznapi gyötrelmek a panelház árnyékában:első felvonás

    ma hétfő van....fűtés nincs állitólag már mindenhol vankivéve itt, a gép elött ülök paplanba bugyolálva...véletlen találtam rá erre a blogmizériára gondoltam lökök pár mélyre ható gondolatot...

    az elmúlt 2-hét amugy is dög izgalmas volt...elözönlötték a lakást a bogarak...király.. az első amire azt hittem sváb-bogár a lefolyóban végezte...persze lehet egy nyárrol bent rekedt fekete kopogos bogár volt,de tök8:)
    mindenesetre garanciálisan kijöttek a rovarirtók és a lakást szétfujták és zselét is nyomtak orrba szájba mindenhova....
    második bogár...egy barna dög ez tuti konyhai csoti volt, szercsétlen vánszorgott a méregtől , ő is lefolyóban végezte:)persze elötte kapott egy sallert:)
    a harmadik.. az egy invázió volt...zuhanyzás közben vettem észre..sok kis apró dög...bazz ez a kxxva dög lepetézett...áááááá...rovarirtó vissza...fujás,zselé...
    teltek a napok...nem döglöttek max a 20-30% ráment a zselére és ennyi...mi a franc?
    ..pár nap mulva kiderült a kis dögök fáraó hangyák...hurrá, olyanom még ugysem volt....

    jelenleg döglödnek a hangyeszok, és hideg van...és és hétfő....és hideg


    [Szerkesztve]

Aktív témák