Hirdetés

Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    bemutatkozás felesleges,ez csak egy blog amit senki nem fog olvasni....max bekerül a leghujébb blogok közé:)

    hétköznapi gyötrelmek a panelház árnyékában:első felvonás

    ma hétfő van....fűtés nincs állitólag már mindenhol vankivéve itt, a gép elött ülök paplanba bugyolálva...véletlen találtam rá erre a blogmizériára gondoltam lökök pár mélyre ható gondolatot...

    az elmúlt 2-hét amugy is dög izgalmas volt...elözönlötték a lakást a bogarak...király.. az első amire azt hittem sváb-bogár a lefolyóban végezte...persze lehet egy nyárrol bent rekedt fekete kopogos bogár volt,de tök8:)
    mindenesetre garanciálisan kijöttek a rovarirtók és a lakást szétfujták és zselét is nyomtak orrba szájba mindenhova....
    második bogár...egy barna dög ez tuti konyhai csoti volt, szercsétlen vánszorgott a méregtől , ő is lefolyóban végezte:)persze elötte kapott egy sallert:)
    a harmadik.. az egy invázió volt...zuhanyzás közben vettem észre..sok kis apró dög...bazz ez a kxxva dög lepetézett...áááááá...rovarirtó vissza...fujás,zselé...
    teltek a napok...nem döglöttek max a 20-30% ráment a zselére és ennyi...mi a franc?
    ..pár nap mulva kiderült a kis dögök fáraó hangyák...hurrá, olyanom még ugysem volt....

    jelenleg döglödnek a hangyeszok, és hideg van...és és hétfő....és hideg


    [Szerkesztve]

  • x_o_n

    veterán

    második nap....

    a nagyeszok lehet csotik de nem tuti csak a franc se hisz má senkinek....


    ez a nap más volt...már hajnalban gyomoridegem volt a munka miatt...ott lessz a burkoló?és a villanyszerelő? mind nagyon megbizhtató emberek természetesen csak már 3-hete hallgatom hogy holnap tuti jövünk stb....cimeres k.a-at:)

    szal már hajnal 5-kor fent voltam...szzokáomhoz hiven irány a fürdő itt örömmel tapasztaltam hogy zselébe döglött rovarak fogadtak utána gyönyörködtem kicsit a penészben a falon és a szétskerázó még élő dögökön.... ez van, és hideg mert fűtés még nincs...

    6-órakor a kisfiam átjött hozzám bebujt a paplan alá és nyöszörgött mert fájt a füle kicsit asszonpajtás már elment dolgozoba igy miután sikeresen felkeltettük hugit is már hárman bujtunk vacogva a paplan alatt...irány a konyha-hűtő-gyógyszer gyorsan kanál kotorászás állomittasan majd be a szobába - gyógyszer bead....szegény fiamnak több se kellett ez a mentolos izé kikivákozott belöle a tegnapi mindennel , ekkor majdnem belölem is:(
    szegényt nem győztem vigasztalni.... felmosás , ágyhuzás , átöltösztetés,fogmosás ágyba be....7 óra fele gondoltam öltözünk irány a bölcsi-ovi....próba lázmérés...nem csipog...vészjósló csend..amikor ránéztem majdnem rosszul lettem...39,3...kúp-panadol be a paplan alá...gyorsan a nagyszülök hivása melyik tud jönni?-...csend..gyomorideg...pánik...ilyen nincs..

    hálégnek anyosom tud jönni...megjött...hugival irány a bölcsi.....aztán rohanás a melo....felmegyek...gyomorideg...és senki nincs ott!!! .....felhivtam burkolót megköszöntem a közös munkákat majd finoman elküldtem...pánik2..de honnan lessz másik??..telefon...runningman system....hálégnek találtam eggyet...a viz kivert.... kijött megnézte elkezdte...a másik meg mia francot tökölt??? hihetetlen..a hir viszont terjedt mert hivott a villanyos ő jön mindenképpen.. és holnap délután befejezi....király...még jó hogy csak egy barátomnak segitek távollétében felujitani a lakását..mert ha ez lenne a munkám..háát akkor már rég kiugrottam volna az ablakon...mert normális szakidanik alig vannak.... már most félek a parkettástól.....

    irány haza, gyerekhez időközben kijött a doki,antibiotikum hegyek alvás, stb...hálégnek most már jobban van....remélem a hugi nem kapja el....

    és hogy a bogarak ki ne maradjanak a végéről...már az előszobában is találtam....a txköm kivan velük.....felhivtam a céget ..aszzonták várjak egy hetet és akkor tuti kinyifannak....kiváncsi leszek.....persze sprayezni nem szabad mert a zselét beviszik a kixaszott királynőnek meg a többi kis mocsoknak....

    hát ennyi mára..kapcs ford:)

    [Szerkesztve]

  • x_o_n

    veterán

    hát elmúlt ez a nap is...eddig robotnik meg itthoni ez+az..

    már a feleségem is beteg...a gyerekek javulgatnak...fűtés nincs...bogarak még mindig akadnak..bár láthatóan fogynak...

    reggel hatalmas rohanás hugival bölcsibe..persze elkéstünk...irány a munka...ma a változatosság kedvéért a festőkkel gyült meg a gondom, igy gyorsan el is búcsuztunk...ez van..pánik festő keresés holnap már jönnek is...tanulság mindig ismerössel vagy magaddal festess... na mindeggy burkoló jött nyomja mint diszno..ma még uj asztalost is vittem ők is nyomják...haversrác végre elégedett volt... hurrá....

    utána jötem haza...asszony ko,nagyon beteg...gyerekek hál égnek jobban...asszonyt beraktam aza rádobtam 2 paplant,tea,algo....hideg kóla...de nincs túl jól....te jó ég ha én is elkapom akkor gáz lessz...

    holnap hatalmas intenzitással megkezdödik a munka és már látom egy darabig nuku hétvége...de ez van...csak a kis bogarak döglenének már meg...

    mára ennyi,jó éjt és bogármentes övezetet:)

  • x_o_n

    veterán

    válasz x_o_n #3 üzenetére

    hát ez a nap elég hervasztó... család beteg itthon vagyok velük...fűtés nincs...iszonyat..ez a panel ez egy átok..nyáron levegőt nem kaptunk most meg megfagyunk.... kint jobb az idő mint bent...jahh és ma reggel kinyirtam egy bugzt...a kicsik kezdenek eltünedezni...hat a zselés irtó..mindenkinek ajánlom csak egy probléma van vele a zselé előcsalja mindet mert amugy nem látni a bogarakat csak az a zselé elöcsalja őket..ez van...csak már lennénk túl rajta...már festeném ki a vizesblokkokat...

    a munka megy,az új emberekkel nincs különös probléma,csak idegileg már sok egy kicsit ez az egész....na megyek kikapcsolodom..végre elaludtak a gyerekek:)

  • x_o_n

    veterán

    válasz x_o_n #4 üzenetére

    péntek van..a gyerekek hál égnek jobban vannak...nekem viszont a gyomrom ugy kivan hogy az hihetetlen...és holnap keményen melozni kell...nem lessz semmi...

    délelött még jó volt itthon lenni kintről jött be a meleg de most mnegint meg lehet fagyni...utálom a panelt...bogarak...apropó ma gariban kijöttek és valami ipari irtóval végig fujtak mindent...gázositás meg minden...remélem végre kipusztul mind!! mer már lelkileg és idegileg nem birom..most komolyan próbáljatok uyg élni hogy akárhányszor kilépsz a szobából azokat a rohadt dögöket kell lesni mert már tiszta pszicho az egész....sőt már azt álmodom hogy a szobában is vannak...
    teljesen elegem van belőle...a lakás azon része teljesen kihaltnak tünik....szemét kis szivos dögök eddig 2 zselézés tizedelte öket meg meg egy sima fujás és most ez az ipari gáz...na meg a kézi irtás:))...most reménykedem....

    ma végre a fórumos bizniszeket is elintéztem telefonon..hurrá_:)

    nahh szóval mindenkinek bogármentes hétvégét és lehetőleg sok sok nyugodt és egészséges napot kivánok, mi túlestünk az influenzán,megmondom frankon kegyetlen kellemetlen volt.. vigyázzatok magatokra:)és ha kimentek a vizesblokkokba...és láttok kis szürke meg barna bogikat..akkor priviben megdom az irtók számát mert azok nem mások mint sok kis csótány...hogy r@hadna meg mind:)

  • x_o_n

    veterán

    válasz x_o_n #5 üzenetére

    elnézést de rögtön avval kezdem hogy hulla fáradt vagyok....egésznap nyomtuk a munkát kökeményen,ugy 3 óra fele eszembejutott talán reggelizni se ártana...persze azon a környéken semmi nemvolt nyitva....ezvan...maradt a gyorskaja....bröaff

    mindenesetre mire végeztem és bevásároltam a kis családomnak szépen elment az idő...gyors vacsora ,zuhany , gyermekaltatás és lehuppantam a gép elé...
    ..szombat van .... fűtés nincs.. a bogarakat már meg sem merem nézni...

    olvasgattam a fórumot de ma már kedvem se volt válaszolni mert ugye minden totyikban van egy-két önimádó lovashuszár akki hot sötét mint a negro...20-on évesek és hihetetlenül beképzeltek:) viccesek na de mindeggy:)

    szóval mai bejegyzésem merengősen rövidke. holnap talán új és valóságos gondolatok sállnak meg,vagy nem:)

    jó éjt mindenki-net:)

  • x_o_n

    veterán

    üdv újra,

    az elmúlt napok lázas csotikiller akciókkal teltek, családi lábadozások és non-stop munka....

    gyakorlatilag élni sincs időm...szerintem aldni fogok most...remélem
    vasárnapot várom nagyon , mert jó lene egy kis pihenés

  • x_o_n

    veterán

    válasz x_o_n #7 üzenetére

    ismét eltelt egy nap...fűtés még mindig nincs de a bogarak kezdenek eltünedezni...végre valami jó hir...mert a melón ma csak csupa rossz dolog ért...evvel nem is fárasztok semmit éppen elég katasztrofális volt igy is...

    ráadásul a gyerkekért is az utolsó percben érte be az ovi-bölcsibe...irány haza evés közben majdnem elaludtak...gyors fürdetés alvás...rom eltakaritás:)

    éppen az elöbb néztem meg őket..olyan édesen alszanak:)

    rá álltam a mérlegre és fogytam 4 kg...4 heti stressz...meg a napi 1x étkezés...elegem van.... fáradt avgyok és álmos.. megyek alszom..menjetek ti is:)

    jó éjt:)

  • x_o_n

    veterán

    válasz x_o_n #8 üzenetére

    újra itt...eddig nem nagyon volt időm irogatni hisz reggeltől estig dolgozom..és hulla fáradt vagyok...

    folyamatosan asztalost keresek vagy egyéb más szakembert ettől is kivagyok..

    viszont van már fűtés!:)

    többet nem is irok most mert megyek dolgozni...este beugrom és összefogalom xonikus merengésemet az elmúlt napokról:)

  • x_o_n

    veterán

    az elmúlt napok eseményei hihetetlen fordulatokkal teltek...

    amikor már-már auzt hittem eltünt az a sok kis mocsok bugz ..akkor a konyhában kezdtek aktivizálodni mint valami borg flotta szökevényei....iszonyatos napi 5-10 darab téza általi halálozást rottam ki a kis dögökre.....
    ...más...
    fűtés okés viszont a gyerekek nagyon lassan lábalnak ki az influenzából...
    mindenkinek szülinapja van...az október már csak ilyen....mindent a gyerekekért..olyan édesek:)

    ..munka... ez az a front ahol szintén felgyorsultak a dolgok de még mindig nem találtam parkettást!!!franc essen abba aki megigérte és nem jött....blahhh

    fárad vaok:)gudnájt

Aktív témák