Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Dyno #24829 üzenetére

    Szia.

    Itt írtam fentebb a dolgokat. Annyival egészítsd ki szerintem, hogy a hangosabb táp (PNR) nem az alapesetben is hangosabb ventilátor, hanem a magasabb melegedés, ezáltal a hamarabb felkapcsoló szabályzás miatt hangosabb. Nem biztos, hogy mindenkinek elsőre egyértelmű. Már csak azért is, mert mindegyikben jó minőségű ADDA ventilátor szokott lenni.

    Azt viszont javításképpen tenném hozzá, hogy nem lett 12V-on _lényegesen_ gyengébb a CRG, csak a kombinált teljesítményt az áganként egyenletesebb terheléssel lehet elérni. Ezért vették alacsonyabbra a védelmek megszólalási küszöbértékét. A PNF-nél az ágak közti terheléseltérés jóval nagyobb lehet, míg az összes megengedett 12V-os terhelés alig magasabb. Ergo a PNF az aszimmetrikusabb terhelést, hirtelen fellépő nagyobb áramcsúcsokat jobban tolerálja. Ezen képessége a tuningon kívül máshol nem hinném, hogy előnyt jelentene. Illetve hozzá képest hátrányt a többinek.

    Remélem nem voltam túl kötekedő / tolakodó.

    DroneZ^ @ #24839:
    mindkettő alapból GND csatlakozó lenne, nem tudsz zárlatot okozni. Amúgy sem vesz fel ott áramot, csak a nyolc tű jelenlétét ellenőrzi.
    [link]

    HGyu

    [ Szerkesztve ]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Dyno #24829 üzenetére

    Még mindig tele van helyesírási hibával, többnyire azóta is központozási hibával, de más jellegűvel is. Majd hnap estefele kijavítgatom, ha más nem vállalkozik, vagy vállalkozott rá

Aktív témák