Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • turorudi

    aktív tag

    válasz shteer #19922 üzenetére

    Na, viszont a VX450-nel nekem már van tapasztalatom, a megzakkant FSP Zen után ma ilyet tettem be.
    Remek tápnak tűnik, hangja szinte érzékelhetetlen. Igaz, ehhez talán hozzájárul, hogy a házamat korábban hangszigetelő szivaccsal béleltem ki, ami nem nagy truváj, de főleg a magas hangokat (és részben a vinyo kerregést) kiszűri.
    Nem teszteltem agyon, kicsit futtatgattam a Prime-ot, felhúztam a q6600-t 3,6GHz-re (1,5 V körül: azért csak körül, mert a lap Vdropos, így teljesen pontosan sosem tudom, mennyi a magfesz.). Mindent szépen bírt, és ami érdekes, az a Giga lapokhoz tartozó energiatakarékoskodási programnál (Energy Saver) jött elő (nekem GA-EP35-DS3 van).
    A Zennel ez az alkalmazás nem futott rendesen, gyakorlatilag egy idő után nem vette vissza idle állapotnál a teljesítményt, így nem is takarékoskodott, ráadásul a kis alkalmazás grafikája is szétesett. Most, a Corsairrel, minden újratelepítés nélkül (csak beraktam a régi helyére) tökéletesen működik - persze ez elég különös jelenség, de mégis így van.

Aktív témák