Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz AzTeK81 #5917 üzenetére

    túl keveset fogyaszt?
    már ilyen is van? akkor adjak nekije egy q6600ot az segít vagy annak már necces a 300W..

    1. szerianak az egymagos A64+6600GT+3 vinyo keves volt a bekapcsolashoz.
    C2D nem fogyaszt sokkal tobbet, mint egy A64, VGAd elso korben nincs, vinyod meg egy? Eselytelen.

    erről a nyikorgásról csak az első szériánál hallottam - ezexerint ez még élő bug?

    Masodik szeria ugyanugy nyikorgott, mint az elso, csak az alulterheles eseten nem kapcsol be bugon javitottak valamennyit.
    Az mar 1 vinyoval is elindult, nem kellett radugni negyediket "bikazasnak", mint az elsonel.

    a ventisektől csak azért fosok kicsit, mert eddig epia volt s benne 2 5cm-s venti szvsz hangtalan volt tényleg :O

    Na igen, Epianal mindig a hazhutes a gyenge pont.

    Utaltam is a Morex 2677/88/99 hazakat a par honap alatt meghalo csapagyu 2x4 centis ventik miatt. (Belevalo 200Fts ventit meg nem lehet kapni, fel evig imadkoztam a nagykernek, mire kulon nekunk hoztak 20db-t, hogy cserelhessem az ugyfeleknel elhasalt ventiket.)
    3699-nek az 1x6 centise meg alapbol hangos. :W

    Mondjuk az Epia 5000 siman tulelte, amikor beallt mindket hazventi a 2677-ben, aztan a Maxtor FireBall miatt 80C volt a hazon belul :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák