Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz amanoba #148918 üzenetére

    Van persze, de azok amiket írtál nem a Redmi 8 alternatívái, mivel elsősorban drágábbak, Redmi Note 8T kapsz ennyiért ami sokkal jobb ezeknél. Xperia L3 még abban az árban van, csak az minden tekintetben gyengébb, én ezért nem ajánlanám.
    Akkor már inkább mondjuk P Smart 2019 jobb választás 55-ért (bár ez is túl van kereten).
    Persze megfelel a kritériumoknak, csak tedd hozzá hogy Motorola nincs idehaza (persze jó az szürke importos is), L3 meg tudásban Redmi 8-tól igen van elmarad és tapasztalatokat olvasva egyáltalán nem hiba mentes (bár ilyen telefon úgy sincs persze, de Sonyról még nem sok jót hallottam, pedig mindig volt valakinek a környezetemben, de persze nem saját tapasztalat, meg hát valamiért csak nincs sehol se mostanában a Sony, pont az ilyen L3-ak miatt).
    Márpedig Lenovo kézben van, ezt csak azért írtam mert olyan nagy elánnal írtad hogy kínai telefonokon túl is van élet, közben meg kínait ajánlasz.
    Nincs bajom a Motoval, volt is egy Defym és szerettem, dér mondjuk frissítés gyorsan elmaradt róla és maradt a Cyanogen modrom. Persze akkor még nem volt Lenovo kézben, de szerintem nem lett jobb hogy a név hozzájuk került (mert csak nevet vették meg, a teljes mobil szekciót megtartotta a Google sőt Licenceket is, vagyis nem sok minden lett a Lenovoê, eleinte nem is tudta mit kezdjen a branddel).
    Persze a "telefonkiràly" nevű oldalon ennyibe kerül, csak aztán jó legyen. Akkor már inkább 47-ért rendelek Kínából Redmi Note 8T garancia pont ugyan annyit fog érni mindkét esetben (sőt Kínából fél évig van legalább paypal védelem, ennyivel biztos jobb), azért jó lenne ha erről is tájékoztatást nyújtanál a leendő vevőnek.
    Stock droid is unalmas tud lenni, mire mindent felteszel ami kell pont ugyan ott vagy mint egy bármilyen UI-val adott készülék, de ez már ízlés kérdése, döntés a vevőé nem tiéd vagy az enyém.

Új hozzászólás Aktív témák